GRAND VELYKOS kvies atsisveikinti su Profsąjungų rūmais - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2019-03-27 21:51

GRAND VELYKOS kvies atsisveikinti su Profsąjungų rūmais

Velykų dieną daugelis lietuvių praleis keliaudami į gimtuosius miestus aplankyti giminaičių ir ridendami kiaušinius. Tačiau naktį patiems didžiausiems šokių muzikos gerbėjams Vilnius pasiūlys audringesnį scenarijų. Profsąjungų rūmuose vyks didingas vakarėlis – „Grand Velykos 2019“. Tai bus paskutinis tokio masto renginys pastate, kurį šiais metais planuojama nugriauti.

Praėjusiais metais daug atgarsių sulaukęs Velykų renginys šiemet elektroninės ir šokių muzikos gerbėjams pasiūlys dar daugiau erdvės ir skirtingų muzikos žanrų. Iš viso veiks net 6 scenos, kuriose gros Techno, DnB, Psy, Trance, Hardcore ir meditacinės muzikos atlikėjai iš Lietuvos ir viso pasaulio. Sulaukę didelio susidomėjimo, organizatoriai taip pat nusprendė „Grand Velykas 2019“ surengti beveik visose Profsąjungų rūmų patalpose, todėl dalyviai galės šokti ne tik kolonų salės erdvėse ir „Metro" klube, o prisiekusiems klubinėtojams bus įrengta speciali „Rave“ erdvė ex. Peleda.
 
Kaip teigia Vitalij Litvinenko, renginį organizuojančios įmonės „Sound Traffik“ vadovas, „Grand Velykos 2019“ bus savotiškas atsisveikinimas su Profsąjungų rūmais ir duoklė tiems, kurie čia yra praleidę ne vieną trenksmingą vakarėlį. „Ne paslaptis, kad daugelis užsienio didžėjų Profsąjungų rūmus lygina su garsiuoju Berlyno „Berghain“ klubu, todėl ši vieta nusipelnė tinkamo uždarymo. Tai bus paskutinis tokio masto renginys šiose patalpose, todėl nusprendėme į jį pakviesti vienus garsiausių vardų techno ir elektroninės muzikos pasaulyje ir renginį pratęsti net iki 10:00 val. ryto. Nė neabejojame, kad „Grand Velykos“ 2019 bus vienas įsimintiniausių vakarėlių rūmų istorijoje“, – su entuziazmu pasakojo jis.
 
Profsąjungų rūmus planuojama nugriauti šiais metais, 2023-čiaisiais čia turėtų iškilti nauja Nacionalinė koncertų salė. Šiuo metu Tarptautine architektų sąjunga ir Vilniaus savivaldybė yra paskelbusi arhitektūrinėsidėjos konkursą, o į projekto įgyvendinimą numatyta investuoti 53 mln. eurų.

Su DAILY CARD kortele - 20% nuolaida.

Dar neturi daugiausia nuolaidų Lietuvoje turinčios kortelės DAILY CARD? Įsigyk jau dabar!

 

Karšti pasiūlymai