SEL lyderis pasirinko: “Didžiausią metų koncertą apšildys “Flying Saucer Gang” - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-08-24 13:09 Juro Kriaučiūno nuotr.

SEL lyderis pasirinko: “Didžiausią metų koncertą apšildys “Flying Saucer Gang”

“Grupė SEL visuomet suteikia talentingiems ir perspektyviems atlikėjams tribūną. Dėl to ir pasirinkau grandioziškiausią mūsų koncertą apšildyti “Flying Saucer Gang”, - sako rugpjūčio 31 dieną Vilniaus Kalnų parke šou rengiantis Egidijus Dragūnas.

Lietuvos reperius pastebėjo vienas iš SEL komandos narių, jis apsilankė keliuose “Flying Saucer Gang” koncertuose ir pasiūlęs E.Dragūnui juos pakviesti į jo šou sulaukė atsakymo: “Kviečiam.”

“Mes labai apsidžiaugėme. Sužinojome šią naujieną po savo pasirodymo Palangoje. Dar nespėjome atšvęsti, bet tai padarysime po sėkmingo koncerto paskutinę vasaros dieną”, - grupės “Flying Saucer Gang” vardu kalbėjo vadybininkas Matas Budreika.

Pašnekovas neslėpė: visi repo kolektyvo nariai seniai yra dideli SEL gerbėjai. “Kiekvienas bent po vieną ar du kartus yra besilankę SEL šou. Neslėpsiu: anksčiau ar vėliau tikėjomės, kad sulauksime kvietimo apšildyti šios grupės koncertą”, - sakė Matas.

Kadangi pasiūlymo pasirodyti prieš SEL šou sulaukė visai neseniai, reperiai intensyviai kasdien ruošią specialią maždaug 30 minučių programą, kurią pristatys koncerte. 

Grupę sudaro 4 nariai, kurie ir pasirodys ant scenos, o vienas iš jų – OG Version – pristatys ir solinių kūrinių. Įdomu tai, kad būtent OG Version vienoje iš savo dainų yra panaudojęs E.Dragūno kadaise ištartus žodžius.

“Ruošiame ir specialų numerį, bet nenoriu visko iš anksto atskleisti”, - sakė “Flying Saucer Gang” vadybininkas M.Budreika.

Jau dabar žinoma, kad grandiozinį šou, už kurį SEL vėl gali pretenduoti tapti geriausia koncertine metų grupe Lietuvoje, aplankys dar daugiau žiūrovų nei anksčiau. Bilietai vos paskelbus datą buvo šluojami žaibiškai.

“Tai tik įrodo, kad mūsų pasirodymai daromi teisingai, žmonėms tai patinka, jie grįžta pažiūrėti, kaip tobulėjame toliau”, - džiaugėsi E.Dragūnas.

 

Karšti pasiūlymai