Vaikus pradžiugins didžiausias šou Lietuvoje „Maša ir Lokys: kalėdinis krepšinis“ - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-12-06 16:25 DOMINO teatro nuotr.

Vaikus pradžiugins didžiausias šou Lietuvoje „Maša ir Lokys: kalėdinis krepšinis“

Visai netrukus – gruodžio 14 d. – prasidės naujo, originalaus, paties didžiausio ir brangiausio Lietuvos istorijoje šou vaikams pasirodymai devyniuose miestuose. „Domino“ teatras, bendradarbiaudamas su pasaulinės šlovės pelniusio animacinio filmuko kūrėjais, pristato unikalų pasirodymą „Maša ir Lokys: kalėdinis krepšinis“, kurio veiksmas vyksta Lietuvoje. Grandiozinį spektaklį režisuoja Dainius Kazlauskas, o personažus įgarsina tikras aktorių žvaigždynas.

Rodyti šventinį šou, kurio pagrindiniai veikėjai Maša ir Lokys, idėja kilo prodiuseriui Simonui Kareckui: „Mes pirmieji Rytų Europoje gavome teisę rodyti spektaklį, paremtą vieno populiariausių animacinių filmų motyvais. Neslėpsiu – derybos vyko ilgiau nei metus, tačiau įrodėme, kad pastatysime kokybišką, linksmą, nepamirštamą šou Lietuvos vaikams ir jų tėveliams. „Maša ir Lokys: kalėdinis krepšinis“ – tai unikalus kultūrinis projektas, kurį kuriame bendradarbiaudami su Lietuvos kūrėjais – rašytojais, režisieriais, scenografais, aktoriais. Animacinis filmas yra populiarus visame pasaulyje, jis žiūrimas 120 pasaulio šalių: nuo Filipinų iki Peru, o naujos serijos kuriamos JAV.

Tai bus tikrai įspūdingas šou, tokio Lietuvoje dar nebuvo. Scenografija yra kuriama užsienyje, ji tikrai bus įspūdinga – kelių aukštų namo dydžio. Herojų kostiumai – žaismingi, tikroviški, pačios aukščiausios kokybės. Šou versle dirbu daugiau kaip dešimt metų, todėl drąsiai galiu teigti, kad tokio techniškai sudėtingo ir brangaus šou vaikams Lietuvoje dar nėra buvę. Dedame dideles pastangas, kad šis spektaklis būtų įdomus, kokybiškas ir draugiškas. Kadangi šou vyks šventiniu laikotarpiu, scenoje vaikučius sveikins ir Kalėdų senelis“.

Originalų spektaklio scenarijų sukūrė rašytojas Tomas Dirgėla – geriausios lietuviškos knygelės autorius. Jo epicentre – šventinis krepšinio turnyras, kuriame dalyvauja mergaitė Maša ir Lokys kartu su miško žvėreliais. Spektaklio metu paaiškės, kaip svarbu puoselėti draugystę, rūpintis ir atjausti savo artimą, gyventi taikoje ir daryti gerus darbus. Kuriant lietuvišką scenarijų, šioms vertybėms buvo skiriamas didžiausias dėmesys.

„Domino“ teatras didžiulį dėmesį teikia spektaklio kokybei, todėl į savo komandą pasikvietė didelį būrį profesionalų. Šventinį šou režisuoja Dainius Kazlauskas, muziką pasirodymui kuria kompozitorius Ignas Juzokas, prie projekto dirba scenografė Indrė Pačėsaitė, šviesų dailininkas Mantas Bartusevičius, choreografas Donatas Bakėjus.

„Man šis spektaklis – didžiulis iššūkis. Suku galvą, kaip personažai, kurių veidus puoš įspūdingos kaukės, perteiks visas įmanomas emocijas žiūrovams. Juk vaikų neapgausi – viskas turi būti tikra. Man tai labai įdomus procesas, sudėtinga užduotis, bet rezultatas turėtų būti įspūdingas“, – įsitikinęs Donatas.

Personažus garsina puikiai visiems pažįstami aktoriai: Jokūbas Bareikis, Eimutis Kvoščiauskas, Sakalas Uždavinys, Giedrius Arbačiauskas, Jovita Balčiūnaitė ir kiti.

„Tai bus pirmas kartas, kai įgarsinsiu lietuvišką spektaklį ir, prisipažinsiu, man labai patiko, – prisipažįsta aktorius Eimutis Kvoščiauskas. – Tiesa, dažnai garsinu pilno metro vaikams skirtus filmus, todėl mano balsas jiems turėtų būti puikiai pažįstamas. Šventiniame šou „Maša ir Lokys: kalėdinis krepšinis“ įgarsinau vilką. Jis šiek tiek išdykęs, išpuikęs, netgi nenaudėlis, ir man smagu tai, kad spektaklyje bus atskleista mintis, jog šios savybės nėra tinkamos nei vilkams, nei suaugusiems, nei vaikams“.

Žiūrovai šventiniuose „Maša ir Lokys: kalėdinis krepšinis“ pasirodymuose, kuriuose tikrai netrūks staigmenų ne tik vaikams, bet ir tėveliams, laukiami nuo gruodžio 14 d. Kaune, Panevėžyje, Alytuje, Šiauliuose, Klaipėdoje, Vilniuje, Marijampolėje, Utenoje ir Mažeikiuose.

Su DAILY CARD kortele - 10% nuolaida bilietams.

Dar neturi daugiausia nuolaidų Lietuvoje turinčios kortelės DAILY CARD? Įsigyk jau dabar!