Militaristinio stiliaus parduotuvės atidaryme garsūs šalies krepšininkai tapo modeliais - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-11-29 10:42 KAROLIO KAVOLĖLIO nuotr.

Militaristinio stiliaus parduotuvės atidaryme garsūs šalies krepšininkai tapo modeliais

Sostinės širdyje įsikūrusio prekybos centro „Europa“ vykusiame naujos itališkų prekių parduotuvės „Aeronautica Militare“ atidaryme dalyvavę garsūs mūsų šalies krepšininkai Darjušas Lavrinovičius ir Edita Lavrinovič su atžalomis, Kšištofas Lavrinovičius ir Tatjana Lavrinovič su mažųjų trijule, Antanas Kavaliauskas su žmona Amanda, Darius Songaila, Mindaugas Lukauskis, Kęstutis Marčiulionis ir kiti netikėtai tapo išskirtinio stiliaus bei kokybės drabužių modeliais.

Krepšininkai patikino ne itin mėgstą vaikščioti po parduotuves, todėl šį darbą patikį daugiau apie madą žinančioms mylimoms žmonoms. Darjušas Lavrinovičius su šypsena pasakojo, jog jei Editai pavyksta parduotuvėje aptikti ką nors gražaus, ji neretai tą daiktą nuperka ne tik vyrui, bet ir jo broliui.

„Taip, taip. Nuperka broliui. Juk ne visada pavyksta suderinti grožį, kokybę ir mūsų ūgį!“, - sakė krepšininkas.

Kšyštofo Lavrinovičiaus šeima taip pat neabejinga madai. T. Lavrinovič neslėpė – vyras dažniausiai pasitiki jos skoniu. Tik kartą jis yra atsisakęs nešioti tai, kas buvo nupirkta. Italų kurtus drabužius vertinantys Lavrinovičiai prieš maždaug penkerius metus šiame krašte įsigijo gana siaurus ir itin kokybiškai pasiūtus džinsus.

„Kšyštofas tuomet kelis kartus užsidėjo tas kelnes, pasakė, jog jam nebepatinka ir padėjo į spintą. Neseniai tuos džinsus vėl aptiko ir labai nustebo, kodėl iki šiol jų nenešiojo!“, - linksma istorija dalinosi T. Lavrinovič.

Ji tvirtino, kad šiuolaikinė mada aukštaūgiams dėkinga – kelnes gali būti kiek per trumpos, o megztinių rankovės nebūtinai siekti riešą.

„Mes, eidama į viešumą, stengiamės, kad visa šeima būtų panašiai apsirengusi. Ši nelengva užduotis tenka Tatjanai“, - sakė K. Lavrinovičius.

Jis sakė madoje nemėgstąs tik vieno – kai dailios moterys apsirengia per daug laisvus drabužius. Krepšininko įsitikinimu moteriškumą reikia pabrėžti, o ne slėpti.

D. Songaila pasakojo, jog pilko atspalvio jo drabužių kolekciją po pažinties su Gintare papildė įvairesnių tonų apranga.

„Vasarą nešioju ryškias kelnes, turiu turbūt visų pagrindinių spalvų marškinių, neįprastų atspalvių kostiumų“, - sakė pašnekovas.

Jis, kaip ir kiti krepšininkai, patikino, jog drabužis turi atitikti du kriterijus – būti kokybiškas bei patogus.

„Ši taisyklė galioja viskam. Ir aksesuarams, ir laikrodžiams. Pastarųjų turiu ne vieną. Laikrodžius įprastai įsigyju užsienyje bei laikau jiems skirtoje dėžutėje. Tam, kad tai, kas patinka, neužsigulėtų, maždaug kas mėnesį pakeičiu“, - pasakojo D. Songaila.