Revanšui besiruošiantis M. Narauskas: pamatysime, ar jis stengėsi treniruotėse - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-09-04 10:23 Beno Dragūno (LBF) nuotr.

Revanšui besiruošiantis M. Narauskas: pamatysime, ar jis stengėsi treniruotėse

„Džiaugiuosi savo arėtjančia kova. Labai laukiu susitikimo su Rodrigo“, – šypsosi klubo „Titanas“ auklėtinis Mindaugas Narauskas, besiruošiantis „Dream Boxing and KOK’59 World series in Kaunas“ turnyrui.

Rugsėjo 21 dieną Kauno „Žalgirio“ arenoje jaunasis talentas pirštines surems su pavojingu ir jau gerai lietuviams pažįstamu brazilu Rodrigo Mineiro.

Prieš metus kovotojų keliai susikirto Kaune, tuomet teisėjai paskelbė lygiąsias. 

„Revanšas – tai proga pasitikrinti, ar per metus pasikeičiau, patobulėjau, – teigia M. Narauskas. – Vis galvoju apie kovos baigtį, labai įdomu, kokia šįkart bus kova. Pažiūrėsime, ar Rodrigo taip pat stipriai treniravosi ir stengėsi“.

M. Narauskas pasakoja, kad pasiruošimas kovai prasidėjo vasaros pabaigoje. „Treniruočių grafikai buvo šiek tiek kitokie, šią savaitę grįžtame į įprastinį ritmą, į labai stiprų pasiruošimą, – teigia kaunietis. – Bandysiu ištaisyti porą klaidų, kurias padariau pirmoje mūsų dvikovoje“.

Klubo „Titanas“ auklėtinis pabrėžė, kad R. Mineiro yra nestandartinis kovotojas. „Sunku suprasti jo judesius. Kartais atrodo, kad pats paprasčiausias jo judesys gali pavirsti pavojingu smūgiu, – teigia M. Narauskas. – Beje, toks jis yra ne tik ringe ar narve. Dar prieš kovą galima tikėtis nemažai įdomių jo ėjimų“.

Kovotojas prisipažino labai laukiantis kovos Kaune, savo gimtajame mieste. „Vien tik geros emocijos mane aplanko prisimenant renginį praeitais metais. Nors kova buvo labai sunku, – šypteli M. Narauskas. – Tikiu, kad renginys pritrauks daug žiūrovų, viliuosi, kad mūsų sporto šaką pamatys dar daugiau žmonių. Noriu, kad kuo daugiau žmonių taptų mūsų sporto šakos dalimi“.

 


Su DAILY CARD kortele - 10% nuolaida.

Dar neturi daugiausia nuolaidų Lietuvoje turinčios kortelės DAILY CARD? Įsigyk jau dabar!