Didžiausiu festivaliu Baltijos valstybėse tapęs Weekend Festival Baltic verčia daugiau kortų: Post Malone, Kygo ir Alan Walker - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-02-05 11:18 Organizatorių nuotr.

Didžiausiu festivaliu Baltijos valstybėse tapęs Weekend Festival Baltic verčia daugiau kortų: Post Malone, Kygo ir Alan Walker

„Weekend Festival Baltic“ skelbia dar daugiau pasaulinio lygio atlikėjų stipriausiame istorijoje muzikiniame festivalyje Baltijos šalyse. 

Šiuo metu bene labiausiai klausomas atlikėjas POST MALONE patvirtino savo dalyvavimą Parnu paplūdimyje, kurio hitas „Rockstar“ pakilo iki pat radijo stočių viršūnių JAV, Australijoje, Kanadoje, Portugalijoje, Airijoje, Naujoje Zelandijo, Švedijoje bei Suomijoje.  Taip pat, prie jau skelbtų atlikėjų jungiasi ir iš Norvegijos kilęs atlikėjas KYGO, kuris neseniai įrašę hitą  „Stranger Things“ kartu su puikiai Lietuvos publikai žinoma grupe One Republic. Festivalyje pasirodytis ir Alan Walker, kurio debiutinis albumas „Faded“ pagal pardavimus buvo paskelbtas platininiu albumu dešimtyje šalių.

Festivalio arsenalą pildo duetas iš Švedijos Galantis, hardstyle fanų favoritai HEADHUNTERZ, estų elektroninės muzikos pažibos TUNGEVAAG &RAABAN, TUJAMO  iš Vokietijos, R3HAB ir MOKSI.

Vienas iš festivalio įkūrėjų ir pagrindinių organizatorių Hardi Loog teigia, jog ateinantis „Weekend Festival Baltic“ bus pats stipriausias festivalis Baltijos šalyse visoje festivalių istorijoje: „Šių metų vasarą Post Malone yra vienas iš popoliariausių atlikėtų visuose Europos festivaliuose, o kalbos apie nuostabius Kygo pasirodymus sklando jau kelis metus. Paminint jau prieš tai skelbtus atlikėjus, tokius kaip David Guetta ir Afrojack, galima sakyti, kad jau dabar festivalis yra labai aukštame lygyje“. Pasiteiravus, ar festivalyje bus dar daugiau žinomų vardų, organizatorius atsakė: „Nepamirškite, kad mes net nepaskelbėme nė pusės festivalyje pasirodysiančių atlikėjų“.

Didžiausias festivalis Baltijos šalyse „Weekend Festival Baltic“ siūlys daug atrakcijų savo lankytojams. 4 scenose per tris festivalio dienas Parnu paplūdimyje gros daugiau nei 60 atlikėjų iš viso pasaulio.

Bilietų prekyba prasidės jau rytoj nuo 10:00 www.weekendbaltic.com ir bilietai.lt sistemose.