Artėjančio šeimų sporto savaitgalio metu bus galima nemokamai išbandyti naujovę Lietuvoje - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-11-21 10:50

Artėjančio šeimų sporto savaitgalio metu bus galima nemokamai išbandyti naujovę Lietuvoje

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras drauge su „Sveiku miestu“ tęsia „Šeimų sporto savaitgalių“ renginių ciklą ir artėjantį šeštadienį (lapkričio 25 d.) kvies sostines šeimas išbandyti lankinio pramogą.

Bendradarbiaujant drauge su „Lankinis.lt“, vilniečiai galės nemokamai išbandyti šį aktyvų komandinį žaidimą su lankais ir strėlėmis. Žaidžiant lankinį, iš lankų į varžovus yra šaudomos specialios, šiam žaidimui sukurtos ir pritaikytos (100% saugios) strėlės. Pataikius strėle į priešininką, jis yra eliminuojamas ir tokiu būdu yra renkami taškai komandoms. Šie taškai žaidimo pabaigoje nulemia komandos pergalę.

Šeimos galės pramogauti vienu iš pasirinktų laikų – 12.00, 12.30, 13.00, 13.30, 14.00, 14.30, 15.00 arba 15.30 val. Kadangi vietų skaičius yra ribotas, registracija į renginį vyksta internetu.Renginio dalyvių laukia ir dar daugiau pramogų, tad šeimos kviečiamos atvykti pusvalandžiu anksčiau iki pasirinkto žaidimo laiko registruojantis.

Lankinio pramogos vyks uždarose patalpose Vilniuje, „Lankinio Arenoje” (Architektų g. 152, II aukštas).
Patariama būti apsirengus laisvalaikio drabužiais, nevaržančiais judesių bei su savimi turėti patogią avalynę, taip pat tėvų sutikimus, jei renginio metu su šeima dalyvaus draugų – kitos šeimos nepilnametis (-ė).

Kitų ,,Šeimų sporto savaitgalių” programa bus skelbiama kas savaitę.

Apie projektą „Šeimų sporto savaitgaliai“

Šio projekto tikslas – skatinti šeimas daugiau laiko praleisti drauge, tuo pačiu užsiimant aktyvia laisvalaikio veikla.

Savaitgaliais, iki gruodžio pradžios, Vilniaus visuomenės sveikatos biuras drauge su „Sveiku miestu“, bendradarbiaujant su įvairiomis organizacijomis,  kviečia šeimas dalyvauti skirtingose edukacinėse pamokėlėse, pažintiniuose susitikimuose, sporto šakų ir pramogų pristatymuose.

Šeimų laukia naudingi praktiniai patarimai, specialistų konsultacijos bei, žinoma, pažintys su kitomis aktyviomis sostinės šeimomis.

Bus organizuojami dar du teminiai renginiai gruodžio 2 ir gruodžio 9 dienomis.

Renginiai nemokami.