Renginyje Kaune svečius vaišino... angliukais - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-11-03 09:54 Organizatorių nuotr.

Renginyje Kaune svečius vaišino... angliukais

Ketvirtadienio vakarą skonių butikėlyje „Gurmena“ jau pakvipo Kalėdomis.  Savininkė Lina Vyšniauskienė susirinkusiems svečiams pristatė Kalėdinį projektą „Tikėjotės daugiau?“, kuriuo verslininkus kviečia dovanoti ne daiktus, o emocijas.

Vakarą projekto iniciatorė pradėjo sena legenda, jog išdykusiems vaikams Kalėdų Senis vietoj dovanų iš židinio į kojines priberia angliukų. Šis pasakojimas paskatino verslininkę susimąstyti apie dovanos prasmę ir perkurti istoriją: „O ar kas nors matėte vaiką, kuris būtų neišdykęs? Juk tai būdas gauti daugiau dėmesio. Būtent todėl vaikams svarbu dovanoti emocijas ir prisiminimus“, – sakė L. Vyšniauskienė.

Ragindama verslininkus atsisakyti dovanoti daiktus, projekto „Tikėjotės daugiau?“ autorė pristatė kiek neįprastą ir originalų Kalėdinės dovanos formatą:  vietoje įprastų dovanų kolegoms ar verslo partneriams siūlo įteikti Liucinos Rimgailės iškeptų angliukų, už kuriuos dienos centrų vaikams bus padovanoti spektakliai. Tai projektas, kuris turi legendą, juodo maisto trendą, ir žinoma, išliekamąją vertę. Šis projektas skirtas tiems, kas jau gali ir nori ne tik gauti, bet ir duoti.

 

Prie projekto mielai prisidėjusi Liucina Rimgailė svečius vaišino iškeptais juodaisiais gardėsiais, kurie panašūs į juodus židinio angliukus.  „Didžiausias vaikų košmaras per Kalėdas gauti angliukų. Tačiau idėja puikiai perteikia legendą ir priverčia susimąstyti apie dovanų pirkimo prasmę” – iniciatyva džiaugiasi Liucina Rimgailė.

„Labai džiaugiuosi galėdama prisijungti prie projekto ir padėti įgyvendinti unikalią idėją. Interaktyviame spektaklyje netrūks gražių istorijų, kvapų, muzikos ir skonių – visa, kas įtraukia ir skatina vaikišką vaizduotę“, – sakė į projektą įsijungusio „Knygos teatro“ vadovė, aktorė Redita Dominaitytė.

Pristatymo metu buvo galima išvysti PC Molo valdytoją Indrę Januševičiūtę, TV3 programų direktorių Arvydą Rimą su žmona Kristina.

Renginio unikaliomis dekoracijomis rūpinosi Floristai ant ribos.