Sostinės „Vakario" Naujieji – duoklė auksinei disco erai - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-12-13 11:54

Sostinės „Vakario" Naujieji – duoklė auksinei disco erai

Artėjant svarbiausioms metų švenėms bilietų pirkimai ir rezervacijos į geidžiamiausius renginius jau įsibėgėjo. Viena karščiausių Naujųjų sutikimo erdvių sostinėje turėtų tapti pramogų salė „Vakaris", kviečianti ypatingąją naktį spindėti su „X faktoriaus“ bei „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos divomis „Queens of Roses“ ir specialia programa, kuri nukeldins į nerūpestingą disco erą.

Naujametinei nakčiai stipriais balsais apdovanota merginų grupė rengia teminį gyvo garso pasirodymą, kuris vieniems atgaivins gražiausius jaunystės sentimentus, o kitiems tiesiog suteiks progą patirti galingą šėlsmo energiją.  
„Nors disco tema pramogų pasaulyje dažnai pasitelkiama ir įkvepia įvairiausioms muzikinėms bei stilistinėms improvizacijoms, šio muzikinio laikmečio lobynai yra išties neišsemiami. Nėra abejonių, kad viena ryškiausių ir profesionaliausiai dirbančių pastarųjų metų merginų grupių atskleis visas žėrinčios epochos spalvas, kurios padiktavo ir „Golden Disco" renginio pavadinimą", – kalbėjo „Vakario" atstovai.


Naujųjų vakarėlio svečiai raginami puoštis ryškiausiais apdarais, impozantiškomis šukuosenomis bei aksesuarais. Išskirtinio įvaizdžio detales baigti gludinti bus galima ir įžengus į „Vakarį" – čia svečiams meistriškai talkins stilistų komanda. Akimirksniu užfiksuoti rezultatą padės momentiniai „Polaroid" fotoaparatai.  

Vakarą vesianti žavioji Jurgita Česnavičiūtė – šokėja, renginių sferos profesionalė, „Šokių Akademijos“ siela, tad publikos laukia ekskliuzyvinės disco judesių pamokos ir daug šilto, santūrumo ledus tirpdančio bendravimo.

„Disco era – tai ne tik kliošai, ne vien ABBA ir kitų scenos ikonomis tapusių atlikėjų muzika. Tai gyvenimo džiaugsmo fiesta, laisvė ir drąsa būti savimi. Būtent tokią atmosferą kursime sostinės pramogautojų pamėgtoje salėje, pasirūpindami kokybišku temos išpildymu: nuo veiksmo scenoje ir specialios DJ selekcijos šokių aikštelėje – iki staigmenų, kurias paruoš mūsų virtuvės meistrai", – užtikrino „Vakario“ komanda. 

Su DAILY CARD kortele - 5% nuolaida.

Dar neturi daugiausia nuolaidų Lietuvoje turinčios kortelės DAILY CARD? Įsigyk jau dabar!