„Neodenta Open 2018“ - jaunųjų Lietuvos tenisininkų kovos Kaune - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-09-04 22:18 Organizatorių nuotr.

„Neodenta Open 2018“ - jaunųjų Lietuvos tenisininkų kovos Kaune

2018 m. rugsėjo 6–9 dienomis Kauno „Ąžuolyno“ kortuose vyks vaikų teniso turnyras „Neodenta Open 2018“, kuriame mažieji sportininkai kovos dėl pagrindinio trofėjaus – „Neodenta“ taurės.

Keturių dienų renginyje vaikai iš visos Lietuvos varžysis keturiose amžiaus grupių kategorijose: 7, 10, 12, 14 metų. Jaunieji sportininkai savo meistriškumą rodys teniso vienetų varžybose, kuriose buspaskelbti geriausi tenisininkai ir geriausios tenisininkės, o 12 bei 14 metų grupės susirems ir dvejetų varžybose, kuriose atskirai bus apdovanotos geriausios mergaičių bei berniukų poros.

Renginio organizatoriai, partneriai bei rėmėjai tikisi, jog šis turnyras, jau spėjęs tapti tradicija žaidėjųgretose, dalyviams ir renginio svečiams dovanos ne tik puikią progą išbandyti savo sportiškumą ir gabumus, bet ir vėl įsimins kaip įspūdžių kupina šventė. Tai bus ne tik reitinginis turnyras 12 bei 14 metų amžiaus kategorijoms, bet ir interaktyvus renginys, kurio metu turnyro dalyviai bei svečiai turės galimybę išbandyti savo smūgio taiklumą bei stiprumą, nes teniso kortuose bus įrengta specialitaiklumo siena bei padavimo greičio matuoklis.

„Šį ir kitus turnyrus organizuojame ne tik dėl to, jog sukurtume jauniesiems tenisininkams galimybę išbandyti savo jėgas bei skatintume norą tobulėti, bet ir dėl to, jog stengiamės būti socialiai atsakingi ir skatinti sveiką bei fiziškai aktyvų gyvenimo būdą. Vaikai yra viena svarbiausių mūsų visuomenės dalių, turime jais rūpintis ir juos puoselėti. Tenisas yra ta sporto šaka, kuri didina vaikų ištvermę, gerina gebėjimą susikaupti, jo metu vaikai išmoksta bendradarbiauti žaisdami dvejetuose, o tai labai svarbu siekiant sėkmingos ateities“,- teigė teniso turnyro „Neodenta Open 2018“ direktorius Laurynas Kunčius.

Turnyro mecenatas – implantologijos ir estetinės odontologijos klinika „Neodenta“.

Daugiau informacijos apie turnyrą, jo partnerius, rėmėjus ir pasirodžiusių sportininkų rezultatus rasite http://www.neodentatennis.lt