KITAS KAMPAS atidarė 10-ąjį sezoną ir pakvietė į improvizuotą vakarėlį - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-09-20 17:16 Vytauto Dranginio nuotr.

KITAS KAMPAS atidarė 10-ąjį sezoną ir pakvietė į improvizuotą vakarėlį

Rugsėjo 19 d. vakarą vienintelis profesionalus Lietuvoje improvizacijos teatras „Kitas kampas“ oficialiai atidarė jubiliejinį 10-ajį sezoną. „10-as sezonas – tik pradžia“ – su tokiu šūkiu aktoriai žengia į antrą teatro dešimtį. Sezono atidarymas tapo pirmuoju žingsniu į naują pradžią – teatro aktoriai pakvietė į pirmajį teatro istorijoje improvizuotą vakarėlį. 

Į „Vilniaus mažąjį teatrą“ susirinkę žiūrovai išvydo kultinį spektaklį „Gero humoro dozė“. Scenoje su žiūrovais improvizavo teatro aktoriai Kirilas Glušajevas, Audrius Bružas, Balys Latėnas, Martynas Nedzinskas, Marius Čižauskas, Oskaras Vygonovskis bei maesto Dmitrijus Golovanovas. 

Po nepakartojamo pasirodymo ant scenos improvizatoriai žiūrovus bei svečius pakvietė drauge atšvęsti 10-ojo sezono pradžią. Tai ką išvydo jie – nustebino net ir pačius rimčiausius. Teatro aktoriai užkūrė tikrą vakarėlį.

Vyriausio barmeno M. Nedzinsko padedami A. Bružas, B. Latėnas ir O. Vygonovskis svečius vaišino jų gamybos kokteliais, o M. Čižauskas stojo už didžėjaus pulto. Teatro fojė prisipildė juoko, meilės, smagių pokalbių ir gyvų improvizacijų. Improvizavo ne tik aktoriai, tačiau ir surinkę žiūrovai. 

Teatro vadovo A. Bružo teigimu, naujajame sezone teatras tampa dar atviresnis žiūrovams. „10-ąjį jubiliejinį sezoną pradedame būdami dar atviresni, todėl ir sezono pradžią norėjome atšvęsti kitaip, kartu su žiūrovais. Buvo labai smagu ir tai tik pradžia“, - sakė A. Bružas. 

Artimiausi teatro „Kitas kampas“ spektakliai: 

Rugsėjo 23 d., lapkričio 13 d. „Improvizacijos kovos“ Vilniuje.

Spalio 7 d., lapkričio 23 d. „Gero humoro dozė“ Vilniuje;

Spalio 11 d. „Gero humoro dozė“ Kaune;

Spalio 12 d. „Nuostabūs dalykai“ Visagine;

Spalio 23 d. „Gero humoro dozė“ Šiauliuose;

Spalio 25, 31 d. ir lapkričio 28 d. „Nuostabūs dalykai“ Vilniuje;

Su DAILY CARD kortele - 15% nuolaida bilietams.

Dar neturi daugiausia nuolaidų Lietuvoje turinčios kortelės DAILY CARD? Įsigyk jau dabar!

 

Karšti pasiūlymai