Prieš šv. Velykas – nauja Radistų daina ir „lyric“ video - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-03-27 10:22 Asmeninio archyvo nuotr.

Prieš šv. Velykas – nauja Radistų daina ir „lyric“ video

Populiarieji Radistai prieš pat šv. Velykas išleis dar vieną naują dainą. Šį penktadienį Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius savo gerbėjams įteiks dar vieną dovaną. Pernai 10-ties metų veiklos sukaktį pažymėjęs duetas pristatys naują dainą „Runnin‘ Away“ ir jos „lyric“ video. Radistai žada, kad nuo dabar iki pat festivalio „Betsafe Radistai Village 2018“ kiekvieną mėnesį pristatys po vieną naują kūrinį.

„Kūrinys „Runnin‘ Away“ yra viena iš daugelio naujų dainų, kurias jau labai greitai pristatysime savo gerbėjams. Tai visiškai nauja daina, kurią įrašėme su jaunu muzikos prodiuseriu Gyčiu Valicku, pasivadinusiu Echoes pseudonimu“, –  apie naują kūrinį pasakoja J. Nainys.

„Tai dar vienas naujas kūrinys ir mes tikimės, kad jis patiks ne vienam mūsų gerbėjui. Dainai „Runnin‘ Away“ sukūrėme „lyric“ video, kurio premjera įvyks jau šį penktadienį“, – Jonui antrino R. Mackevičius.

Jaunosios kartos prodiuseris Gytis Valickas–Echoes yra dainų autorius ir atlikėjas, bendradarbiaujantis su žinomais atlikėjais Donny Montell, „SEL“, Vaidu Baumila, Giedre Kilčiauskiene ir Paula. Būtent Echoes prodiusavo geriausią 2016 m. „M.A.M.A.“ muzikos apdovanojimuose pripažintą Donny Montell albumą „#BLCK“.

„Dažnai muzikos pasaulio žmonės yra skirstomi į kūrėjus ir atlikėjus, tačiau savęs nenoriu priskirti nei prie vienų, nei prie kitų. Nevadinu savęs kompozitoriumi – tiesiog kuriu, nevadinu savęs dainininiku – tiesiog dainuoju“, – pasakoja Echoes.

Su garsiausiais šalyje didžėjais Radistais G. Valickas–Echoes susitiko netikėtai, todėl ir dainos „Runnin‘ Away“ gimimą vadina spontanišku atsitiktinumu. „Kartą mano įrašų studijoje vyko vakarėlis, kuriame dalyvavo ir Jonas su Rolandu“, – prisimena G. Valickas–Echoes. „Vakarėlis užsitęsė iki pat paryčių, o jam besibaigiant daina „Runnin‘ Away“ jau buvo įrašyta“.

Didžiausias Lietuvoje elektroninės muzikos festivalis „Betsafe Radistai Village 2018“ Obuolių salą drebins liepos 20-21 dienomis. Šiemet festivalio dalyvius džiugins daugiau nei 50 garsiausių muzikos atlikėjų ir grupių iš viso pasaulio ir Lietuvos. Trijose festivalio scenose bus sumontuotos įspūdingos dekoracijos, didžiuliai ekranai ir galingi lazeriai, moderniausia įgarsinimo ir apšvietimo technika, specialūs efektai. Žiūrovai dvi dienas ir dvi naktis mėgausis ne tik muzika, bet ir begale pramogų ir linksmybių. Organizatoriai neabejoja, kad „Betsafe Radistai Village 2018“ taps įspūdingiausiu festivaliu Radistų istorijoje.

„Betsafe Radistai Village 2018“ kartu su Radistais pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“, šiemet surengsiantis žaibiškai išpopuliarėjusio britų atlikėjo Rag’N’Bone Man pasirodymą ir stogą raunantį pankuojančių čigonų grupės „Gogol Bordello“ šou Vilniuje, taip pat garsiosios grupės „A-ha“ išskirtinį pasirodymą Trakų pilyje, atlikėjo „Daddy Was A Milkman“ ir visų laikų didžiausiu uždarų erdvių koncertu pretenduojantį tapti „Pink Floyd“ genijaus Roger Waters koncertą „Žalgirio“ arenoje Kaune.

Ištrauka iš Radistai ft. Echoes vaizdo klipo „Runnin‘ Away“: 

 

Žymės: