Domo Aleksos albumo „Reverie“ pristatymas pakvietė į kelionę laiku - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-11-29 11:51 Organizatorių nuotr.

Domo Aleksos albumo „Reverie“ pristatymas pakvietė į kelionę laiku

Vilniaus „Pamėnkalnio galerijoje“ antradienio vakarą žinomas bosistas Domas Aleksa pristatė savo naująjį albumą „Reverie“, kurį prodiusavo Marijus Adomaitis, Lietuvos ir pasaulio muzikos scenai pažįstamas Mario Basanov slapyvardžiu. Susirinkę muzikos mylėtojai keliavo laiku po ryškųjį devintąjį dešimtmetį, kuris spalvomis bei garsais jaučiamas nuo pirmojo akordo.

Šviesų ir vaizdų instaliacijos vieniems kėlė sentimentus, kitus vertė šypsotis ir sugrįžti į tuos laikus, kai ekranuose siautė „Vėžliukai Nindzės“ ar „Majamio policija“, pirmosios žaidimų konsolės kaito nuo „Quake“ gaudynių, o paaugliai gyveno serialo „Pagaliau skambutis“ veikėjų nuotaikomis.

„Šis albumas yra labai savas, jame sudėta daugelio metų ieškojimai ir inspiracijos. Todėl kurdami renginio scenarijų, norėjome visų pirma pasidaryti šventę sau. Tiek prisijuokėme, prisimindami tuos laikus. Kas geriau, jei ne garsas ir vaizdas gali tapti ta laiko mašina“, – pasakoja Domas ir Mario.

Šalia daugelio projektų Lietuvoje ir užsienyje „Reverie“ yra pirmasis D. Aleksos albumas, kurį jam prodiusavo Mario Basanov. Nors pristatymas įvyko, atlikėjai prasitaria, kad netolimoje ateityje naująjį albumą bus galima išgirsti ir gyvai. Įsigyti „Reverie“ nuo šiandien galima „Caffeine Roasters“ tinklo kavinėse visoje Lietuvoje.