VIetoj itin populiaraus Vilniaus baro atsidarė nauja vietelė (fotogalerija) - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-10-20 13:08 Manto Repečkos nuotr.

VIetoj itin populiaraus Vilniaus baro atsidarė nauja vietelė (fotogalerija)

Kas vyksta Barbadose, lieka Barbadose – tokiu šūkiu duris atvėrė naujas, tropiniu karščiu alsuojantis baras Vilniuje. Įsikūręs sostinės širdyje, jis pakeitė čia daugiau nei 13 metų veikusį ir jau legenda tapusį barą „Paprazzi“, su kuriuo užaugo kelios vakarėlių mylėtojų kartos. 

 Penktadienio vakarą susirinkę svečiai stebėjosi per kelias savaites įvykusia transformacija. Juodai baltos fotografijos liko istorijai, o baro legenda atvertė naują puslapį, kurio paraštės bus užpildytos spalvotomis papūgų galvomis ir nesibaigiančiais Karibų muzikos ritmais. 

„Paparazzi“ išleidome atostogų. Į Barbadosą. Visiems ateina laikas pailsėti su kokteiliu rankoje, nustoti bėgti ir tiesiog turėti gerą laiką. Tokia ir bus ši vieta – atostogų oazė, kurioje gali pravėdinti galvą, pakliūti į nuotykius, o net ir žiemą čia bus šilta ir švies saulė“, – pasakoja naujojo baro vadovas Andrej Romanovskij. 

Papūgų galvos, sudužę smėlio laikrodžiai, languose skęstantys augalai ir nesibaigianti muzika – tokia lietuviams retai būdinga netvarka nuo šiol skambės „Barbados“. Tropikų šurmuliu ir energija naujojo baro komanda žada užkrėsti kol kas šlovės valandos laukiančią Totorių gatvę. Bendradarbiaujant su kitomis čia įsikūrusiomis kavinėmis bei barais, jau planuojami įvairūs renginiai ir vakarėliai. 

„Metame iššūkį Bermudams. Nuo šiol čia bus naujasis Vilniaus hot spot. Netikite? Palaukite ir pamatysite“, – pažada A. Romanovskij. 

Vakaras renginio svečiams baigėsi jau ryte. Uždegantį grupės „Parranda Polar“ pasirodymą pratęsė didžėjus iš Venesuelos Carlos Rosas.

 

Karšti pasiūlymai