Vilniuje – „Big Al and The Jokers“ rokenrolo salvės - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-11-21 15:51 Organizatorių nuotr.

Vilniuje – „Big Al and The Jokers“ rokenrolo salvės

Pramogų salė „Vakaris Vilnius" rudens pabaigai pažers ryškiausių rokenrolo spalvų. Lapkričio 23 d. čia koncertuos „Big Al and The Jokers“ – Rygos scenai atstovaujantys šio žanro profesionalai bei charizmatiškasis solistas Algirdas Šuminskas.


Nors „Big Al & The Jokers" vėliava muzikinėje padangėje suplėvėsavo ne taip ir seniai – 2013-aisiais – ją neša tikri scenos senbuviai, kurių venomis teka šimtaprocentinis rokenrolas. Daugelio „jokerių" veidai rokenrolo išpažinėjams puikiai pažįstami – grupės sudėtis nuo didelį gerbėjų būrį užsiauginusios „Keksi" epochos pasikeitė išties nežymiai. Transformacijų etapą įveikę scenos bendražygiai  ne tik neišbarstė savo fantastiško repertuaro, bet ir praturtino pasirodymus naujais prieskoniais. 

Grupė scena dalijosi su aibe pasaulinių garsenybių, kurių gretose – „Smokie“, „Nazareth“, „Scorpions“ ir kiti ryškūs bei talentingi. Lietuviškai latviškas kolektyvas rokenrolo pasekėjų gretas sėkmingai augina ir anšlaginiuose savo koncertuose. 

A.Šuminskas, kurio figūra scenoje įkūnija stilių, elegantišką humorą ir akimirksniu sukuria savitą vakaro „chemiją",  išties ženkliai prisidėjo gludinant įsimintiną grupės įvaizdį ir kūrybinį braižą. Solisto muzikinė kelionė prasidėjo jau prieš tris dešimtmečius, suvedė jį su "Studija", „Panorama", „Green Bridge Band“ bei kitomis gerai žinomomis grupėmis, o atvirumas pasauliui dovanojo plačią su koncertais išmaišytų šalių geografiją.  

„Šis virtuozų pasirodymas – geriausias priešnuodis pilkiems tonams, kurie dabar karaliauja už lango ir daugelio iš mūsų kasdienėje rutinoje. Jei kas ir gydo nuo rudeninės depresijos, tai tik šie vyrukai, nežinantys, ką reiškia „pataupyti save" ant scenos", – užtikrino „Vakaris" koncertinės erdvės šeimininkai.

Su DAILY CARD kortele - 10% nuolaida bilietams.

Dar neturi daugiausia nuolaidų Lietuvoje turinčios kortelės DAILY CARD? Įsigyk jau dabar!