Šeštadienį – itin privatus vakaras su E.Dragūnu ir grupe SEL Druskininkuose: gera muzika ir morkų sultys - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-10-18 10:56 Indre Pix/ Prokadras.lt nuotr.

Šeštadienį – itin privatus vakaras su E.Dragūnu ir grupe SEL Druskininkuose: gera muzika ir morkų sultys

7 metai – tiek laiko klube nekoncertavo viena sėkmingiausių visų laikų grupių Lietuvoje SEL. Šį šeštadienį, Druskininkuose istorija bus pakeista. „Organizuojamas pačių tikriausių SEL gerbėjų klubo susitikimas“, - sako pats grupės lyderis Egidijus Dragūnas.

„Buvo didelė pertrauka, kai SEL nekoncertavo naktiniuose klubuose. Dabar grįžtame trumpam į kamerinę aplinką spalio 21 dieną Druskininkuose, klube AQUA, kad vėliau griausmingai atšvęstume 25-ą SEL gimtadienį Kaune, gruodžio mėnesį“, - sako SEL lyderis E.Dragūnas.

Druskininkuose šį šeštadienį grupė SEL rengs išskirtinį vakarą. Tai bus tik tikriems gerbėjams skirtas šou kamerinėje aplinkoje. Iš viso renginyje galės dalyvauti tik 600 žmonių.

„Jei yra galvojančių, ką veikti šį savaitgalį, galiu garantuoti, kad geriausias vakarėlis šalyje vyks Druskininkuose, naktiniame klube AQUA. Juk kas gali būti geriau už bendraminčių kompaniją, SPA, masažus, morkų sultis, gerą muziką ir griausmingą vakarėlį?“ – šypteli Egidijus.

„Šį šeštadienį koncerto metu daug bendrausiu su publika. Tai bus visai kitoks nei įprasta šou. Labiau jaukus vakaras su man svarbiausiais žmonėmis. Rasiu laiko ir pabendrauti, ir pasiselfinti“, - pažadėjo E.Dragūnas.

Po šou Druskininkų AQUA parke bus galima pratęsti vakarą ar likti nakvynei šalia esančiame viešbutyje.

„Vakaras bus ilgas ir išskirtinis“, - šyptelėjo Egidijus pakvietęs gerbėjus įsigyti paskutinius bilietus.