Motyvuojančių rūbų salonėlio atidaryme TV laidos vedėjas Tomas Grigaitis pribloškė savo įvaizdžiu - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-02-22 11:22 Loretos Kondratės nuotr.

Motyvuojančių rūbų salonėlio atidaryme TV laidos vedėjas Tomas Grigaitis pribloškė savo įvaizdžiu

Vėlų trečiadienio vakarą Kaune oficialiai duris atvėrė kūrėjos Jolitos Barzdžiuvienės motyvuojančių rūbų salonėlis „Tiko Patiko“. Jaukiai ceremonijai vadovavęs TV laidos „Penkių žvaigždučių būstas“ vedėjas Tomas Grigaitis susirinkusiuosius pribloškė nauju savo įvaizdžiu.

Žinomo vyro barzdą tąsyk puošė aksesuaras iš Swarovskio kristalų.

„15 minučių užtruko, kol jį tinkamai pritvirtinome“, - su šypsena pasakojo T. Grigaitis.

Prieš dvejus metus barzdotų vyrų gretas papildęs kaunietis sakė kas mėnesį savo „grožį“ patikintis profesionalams.

„To, žinoma, nepakanka. Turiu ką veikti ir kiekvieną rytą“, - neslėpė T. Grigaitis.

Mintis, kad barzdą galėtų papuošti kokia nors įdomia detale, jį užvaldė prieš pusmetį. Idėjų jis ieškojo internete, o savo mintimis pasidalino su papuošalų kūrėja Irina My My. Autorė neslepia – sudėtingiausia buvo surasti būdą, kaip aksesuarą patogiai ir tvirtai „įtaisyti“ ant barzdos.

„Originalūs sprendimai visada įdomūs. Būtent tuo bruožu iš kitų aktualios, kasdienės mados kūrėjų išsiskiria ir Jolita Barzdžiuvienė“, - pabrėžė T. Grigaitis.

Ant „Tiko Patiko“ suknelių, palaidinių, tunikų, švarkelių ir kitų drabužių puikuojasi motyvuojančos frazės, kurias autorė atrinko arba sugalvojo pati. Skirtingų jų jau yra beveik pusšimtis.

Pirmasis posakis, kurio „pasipuošė“ J. Barzdžiuvienės darbai, skambėjo taip: „Pasauliu netikiu, o pasaka tikiu“.

„Nors tai buvo prieš kelis metus, jis iki šiol sulaukia daugybės dėmesio – klientės vis teiraujasi, ar galiu pasiūti drabužį su šia fraze“, - pasakojo kūrėja.

Dauguma jos rūbų gimsta iš trikotažo ir neopreno. Iš pastarojo audinio yra pasiūti ir keli vienetiniai darbai, pasižymintis savitu stiliumi bei nematytais sprendimais.

Mintimis, ką parašytų ant rūbų, kuriuos vilki dažnai, pasidalino ir keli vakare dalyvavę žinomi žmonės.

„Myliu gyvenimą“ – ši frazė puikuotųsi ant plaukų stilisto Karolio Murausko aprangos. „Dovanok įkvėpimą“ – užrašytų papuošalų kūrėja Irina My My. „Siek savo svajonių“ – linkėtų tapytoja ir visažistė Gintė Ramutytė. Šmaikščiu užrašu „Keičiu liūdesį į judesį“ stebintų T. Grigaičio drabužiai.

„Gyvenime svarbu palaikymas ir gera nuotaika. Tokia yra ir mano darbų misija – kasdien priminti, kad nieko nėra neįmanomo“, - sakė J. Barzdžiuvienė. 

Loretos Kondratės nuotr.