DAILY CARD premjera CINAMON: "Ratas" - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-05-18 10:57 CINAMON nuotr.

DAILY CARD premjera CINAMON: "Ratas"

Jau gegužės 19 dieną CINAMON kino centras kviečia žiūrėti įtampos kupiną ir susimąstyti verčiantį išmanųjį naujos kartos technologijų trilerį „Ratas“, kuriame pagrindinius vaidmenis atliko „Poteriados“ žvaigždė Emma Watson bei Holivudo kino grandas Tomas Hanksas.

Trileris „Ratas“ – tai juosta apie jauną programuotoja Mei (aktorė E. Watson), kuriai pasiūlomas darbas vienoje didžiausių pasaulio technologijų bendrovių „Ratas“. Netrukus merginai pasiūloma tapti naujos technologijos bandytoja-savanore. Naujoji „Ratas“ technologija – visą vartotojo gyvenimą fiksuojanti mini kamera, susieta su socialiniais tinklais. Kitaip tariant, nenutrūkstamas realybės šou. Netikėtai Mei tampa interneto žvaigžde ir ima pažinti kitą technologijų pusę.

Kompanijos vadovas Imonas (aktorius T. Hanksas) tiki, kad ši technologija padės išvaduoti pasaulį nuo nusikaltimų, prisidės prie atviros ir teisingos visuomenės kūrimo. Tačiau Mei žingsnis po žingsnio atskleidžia vis naujas paslaptis, slypinčias už gražių reklaminių kompanijos tekstų. Kai kurios iš jų – tokios netikėtos ir pavojingos, kad pradeda kelti pavojų ne tik Mei karjerai, bet ir gyvybei.

DAILY CARD PREMJERA! Filmo „Ratas“ bilietas 0.58 € pigiau, o gėrimų ir spragėsių rinkiniams taikoma 20% nuolaida su „Daily Card“ kortele kino centre CINAMON gegužės 19 dieną.

Dar neturi daugiausia nuolaidų Lietuvoje turinčios kortelės DAILY CARD? Įsigyk jau dabar!