Organizuojamas PMS renginys tik moterims - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2019-02-19 12:06

Organizuojamas PMS renginys tik moterims

Pirmą kartą Lietuvoje – charizmatiška, puikų humoro jausmą turintį, nepaprastai moteriška, žavesiu, švelnumu, ramybe ir elegancija spinduliuojanti santykių mitų griovėja, moterų pasitikėjimą ir pripažinimą pelniusi garsi psichologė  – Anna Iotko!

Ji nebijo aštrių temų, kalba drąsiai ir atvirai apie visus santykių aspektus. Kiekviena jos paskaita – tai ilgų paieškų, gylių pamąstymų ir praktinių žinių kvintesencija, unikalia autorine metodika paremta programa, gyvas kontaktas su žiūrovu, aibė įdomios ir naudingos informacijos.

Ypatingas renginio formatas - 3 valandų paskaita bus skirta tik moterims.

Bus kalbama itin tiesmukai: bus aptariamos pačios opiausios, visas moteris jaudinančios temos, bus atskleidžiamos sėkmingų ir laimingų santykių paslaptys bei išvardintos klaidos, kurias daro 99% moterų. Galbūt, paskaitos metu patirsite lengvą šoką, sužinojusios, kaip dažnai klystame ir kaip paprasta tai pakeisti. Suprasite, kas yra meilė sau, kaip jūsų seksualumas įtakoja jūsų gyvenimą, vyrus ir jus supantį pasaulį, kokia yra pinigų reikšmė santykiuose ir kaip pagaliau pašalinti kliūtis iš moters laimės kelio.

Gautas žinias ir praktines rekomendacijas galėsite pradėti taikyti iš karto, pakeliui namo, grįždami iš paskaitos.

Čia neišgirsite jokių nuobodžių monologų ir pamokslų! Renginio formatas - interaktyvus šou-pasirodymas, paremtas asociacijų žaidimais bei emociniu kontaktu su žiūrovėmis.

Paskaitos metu galėsite tiesiogiai pabendrauti su psichologe, užduoti jai bet kokius rūpimus asmeninius ir intymius klausimus.

Padovanokite sau galimybę jausti džiaugsmą kiekvieną gyvenimo akimirką.

Apie viešnią:

Anna Iotko – psichologijos karalienė, įsitikinusi praktikė, daugiau nei 15 metų stažą turintį aukštos kvalifikaсijos diplomuota specialistė, išugdžiusi daugybę savo mokinių, kurių darbu/pasiekimais galima dydžiuotis.

Pirmoje santuokoje patekusi į emocinės nepriklausomybės spąstus, Anna buvo priversta ieškoti išeities savarankiškai, būtent tuo metu pradėjo intensyviai mokytis pas geriausius psichologus.

Anna pradėjo verstis savarankiška praktika dar studijuodama institute, tuo pat laiku lankė terapeutų mokyklas bei dalyvavo master-klasėse. Kūno orientuota psichoterapija leido iš naujo atskleisti save, padėjo atsipeikėti po ilgos ir sunkios lygos. Paaukojusi šios krypties studijoms keletą metų, dabar aktyviai naudoja jos metodus savo praktikoje.

Anna yra dažnai kviečiama į televizijos laidas kaip ekspertė, jos diskus išperka akimirksniu, jos seminarai yra be galo populiarūs, jos paskyrą Instagrame seka dešimtys tūkstančių jos metodikos gerbėjų!  

Psichologės Annos Iotko atvira paskaita-konsultacija ''PMS'' - ''Pinigai. Meilė. Seksas.''
„Stipri moteris yra ta, kuri periodiškai plaukia prieš srovę, skirtingai nuo daugelio kitų, plaukiančių pasroviui visą gyvenimą..."

ANNA IOTKO LIETUVOJE

Data: BALANDŽIO 6 D.
Vieta: VILNIUS, VU TEATRO SALĖ
Pradzia: 18 val.
Trūkmė: 3 val.
Bilietus galima įsigyti BILIETAI.lt
 

Karšti pasiūlymai