Muzikinis pasimatymas su Radži ir Birute Dambrauskaite - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-03-21 11:12 Renginio organizatorių nuotr.

Muzikinis pasimatymas su Radži ir Birute Dambrauskaite

Mieli šiauliečiai, Jums ir tik Jums Lietuvos muzikos pažiba, dainininkas Radži bei scenos primadona Birutė Dambrauskaitė skiria intriguojantį, gera nuotaika persmelktą, nuostabų muzikinį pasimatymą. Balandžio 20 d., penktadienį, 18 val. Šiaulių koncertų salėje SAULĖ!

„Kelias į žvaigždes” projekte 2006 metais išgarsėjęs charizmatiškasis Radži visą šį laiką sėkmingai vykdė koncertinę veiklą, išleido savo dainų albumus, rengė koncertus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Dainininkas du kartus dalyvavo projekte  „Žvaigždžių duetai”, su atlikėja Laisva2016 metais užėmė pirmąją vietą. Atlikėjas iki šio gerbėjų širdis džiugina didelio populiarumo sulaukusiomis ir visų pamiltomis dainomis.

„Kviečiu visus šiauliečius į muzikos šventę, į užburiantį muzikos spektaklį, kurį sukursime kartu su koncerto viešnia – mano scenos partnere, išskirtinio balso savininke Birute Dambrauskaite!” – pažada Radži.

Didelę patirtį scenoje turinti Birutė Dambrauskaitė muzikai atsidavusi jau 50 metų. Atlikėjos biografijoje- aukštasis muzikinis išsilavinimas, daugybė koncertų visoje Lietuvoje ir užsienyje, kino filmų garsinimas, miuziklo „Velnio nuotaka“ herojės Uršulės partijos atlikimas bei daugybė kitos veiklos ir titulų. Lietuvoje, turbūt, neatsirastų žmogaus, kuris neatpažintų jos sodraus, išskirtinio balso tembro.

„Mielieji, aš, Birutė Dambrauskaitė, kartu su Radži, labai nuoširdžiai kviečiu Jus į muzikinį pasimatymą! Balandžio 20dieną atvykstame į Šiaulius su ypatinga programa, kurioje skambės visų žinomos ir mylimos bei naujos dainos! Norime Jums padovanoti šiltas ir malonias akimirkas, kurias koncerto metu patirsime kartu!” – taip nuskamba Birutės kvietimas.

Balandžio 20 d., penktadienį, 18 val. laukiame Jūsų Šiaulių koncertų salėje „SAULĖ“!

Su DAILYCARD kortele - 10% nuolaida.

Dar neturi daugiausia nuolaidų Lietuvoje turinčios kortelės DAILY CARD? Įsigyk jau dabar!