Grupė „Dijos" pristato dainą, sulaukusią atgarsio Jungtinėje Karalystėje - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-03-19 14:22 Laura Vi Photography

Grupė „Dijos" pristato dainą, sulaukusią atgarsio Jungtinėje Karalystėje

Po kelių mėnesių pertraukos ir veiklos perstruktūravimo, merginų grupė „Dijos" pristato naują kūrinį. Daina, sulaukusi populiaraus atsako Anglijoje, netrukus pradės groti ir per Lietuvos radijo kanalus. „Whatever Works" įrašyta kartu su reperiui Passmark ir smuikininku Oktam Violini.

Muzika ir žodžiai kurti atlikėjo Sashos Song, todėl projektas yra visiškai tarptautinis, ir tai  yra pirmas merginų grupės naujos veiklos vaisius. „Dijos“ pradeda dainuoti angliškai. Galima pastebėti, kad vaisius prinoko sėkmingai, kadangi sulaukė pripažinimo Jungtinėje Karalystėje.

Laura Vi Photopraphy

 „Šiandien galime drąsiai pasakyti- mes kitokios. Kaip ir daugelio grupių pradžioje  buvo nesklandumų, tačiau mes  nepasiduodame ir žengiame į priekį, tobulėjame su kiekvienų žingsnių.  Pastaruoju metu sulaukėme pripažinimo Anglijoje, o ateinančias dvi dainas įrašinėsime Olandijoje. Šiai dienai norime pasidžiaugti ir  pasidalinti tarptautiniais mūsų darbais ir pristatome dainą „Whatever Works“. Didelis ačiū fotografei Laura Vi Photography už gražų dainos apipavidalinimą, nors ši daina ateityje turės ir tarptautinį klipą. Gero klausymo brangieji“ , - taip apie naująjį savo kūrinį kalbėjo „Dijos“.

 

Žymės: