Paaiškėjo 7-ojo "Daily Card" turnyro rezultatai: nesukliudė ir kaitra - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-07-27 14:52 Organizatorių nuotr.

Paaiškėjo 7-ojo "Daily Card" turnyro rezultatai: nesukliudė ir kaitra

Rugpjūčio 26 d. Europos Centro Golfo Klube vyko 7-asis "Daily Card" golfo turnyras. Žaidėjai nepabijojo kaitinančios saulės, su kuria daugeliui teko susidraugauti žaidžiant net tris valandas. Kadangi turnyrų metu žaidėjams tenka nueiti nuo 5 iki 10 km., atvirame lauke žaisti tikrai nėra paprasta. Tačiau dalyviai susirinko gausiai ir demonstravo puikius sugebėjimus.

7 – ojo Daily Card turnyro laimėtojai:

HCP 0 – 20.0, vyrai

1. Andžej Vysockij

2. Paulius Vasiliauskas

3. Vytautas Stukas

HCP 20.1 – 36.0, vyrai

1. Mindaugas Žičkus

2. Giedrius Sprindys

3. Vytautas Kukarskas

 

HCP  0 – 36.0, moterys

1. Indrė Juozaitytė

2. Vitalija Bagdonienė

3. Džilda Antanavičienė

Jeigu jaučiate, kad kas nors iš jūsų artimųjų, draugų ar kolegų taip pat domisi ir norėtų pradėti žaisti golfą, bet vis dar nežengia pirmojo žingsnio (arba jam stinga draugiško pastūmėjimo), visada galite padovanoti DOVANŲ KUPONĄ žalios kortelės kursams ar pažintinei golfo pamokai. Europos Centro Golfo klubas specialiai tam sukūrė patrauklų kupono dizainą ir pasirūpino geromis dovanojamų paslaugų kainomis. Daugiau informacijos apie tai galėsite gauti paskambinę telefonu +37061626366 arba el. paštu info@golfclub.lt .

Tiesa, Europos Centro Golfo klubas dažnai rengia ir pradedančiųjų turnyrus, kuriuose malonu žaisti tiems, kurie neseniai baigė golfo pamokų kursus ir nori debiutuoti pirmosiose varžybose.

 

Karšti pasiūlymai