Ilona Balsytė ir Martynas Kuliavas koncerte „Tavo lange - svajonių gatvės” - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-10-10 11:43 Organizatorių nuotr.

Ilona Balsytė ir Martynas Kuliavas koncerte „Tavo lange - svajonių gatvės”

Ilgais rudens vakarais, kuomet už lango tamsu, mūsų dažnai vienišoms sieloms ypatingai norisi meilės, šilumos ir žmogiško bendravimo. Būtent tokią emociją ketina užtikrinti du žinomi šalies menininkai jau lapkričio 26 d. 18 val. d. Keistuolių teatre vyksiančiame koncerte „Tavo lange - svajonių gatvės”.

Du išskirtinio jautrumo ir talento menininkai – aktorė Ilona Balsytė ir gitaros virtuozas Martynas Kuliavas kviečia į teatralizuotą koncertą, kuris padės gyvai susitikti su žinomais artistais bei jų pristatomais ir mums gerai atpažįstamais personažais. Taip pat klausytojai galės pasimėgauti nuostabia muzika, pamiršti kasdienius rūpesčius bei personažuose atpažinti patys save.

Tai istorija apie vienišą žmogų – muzikantą, kuris gyvena savo uždarame pasaulyje, o už lango verdantis gyvenimas įsiveržia pas jį su visomis emocijomis, problemomis, meile ir pykčiu, liūdesiu ir džiaugsmu.

Ilona Balsytė – aktorė, kuri dainuodama teatre pajuto visiems taip reikalingą gyvenimo džiaugsmą. Martynas Kuliavas – gitaros virtuozas, kuris savyje atradęs kompozitoriaus talentą siekia, kad muzikos pasaulis būtų artimas ir atviras visiems. Šiame koncerte pamatysime ne vieną aktorės sukurtą naują ir visiškai netikėtą personažą (Miežiaakę, Larisą) bei išgirsite gerai žinomų Martyno dainų, gitaros kompozicijų ir naujų kūrybinių eksperimentų.

Prodiusavimo kopmpanija „ARTS Libera International” kviečia praleisti lapkričio 26 d. 18 val.. ypatingą vakarą kartu su žinomais menininkais Keistuolių teatre ir pajusti magišką meno poveikį mūsų širdims.

Bilietus platina Tiketa.lt.

Su DAILY CARD kortele - 20% nuolaida.

Dar neturi daugiausia nuolaidų Lietuvoje turinčios kortelės DAILY CARD? Įsigyk jau dabar!