Grandiozinis šokių muzikos šou su „Scooter“, „2 Unlimited” ir DJ Sash – Lietuvoje! - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-12-05 13:25 ORGANIZATORIŲ nuotr.

Grandiozinis šokių muzikos šou su „Scooter“, „2 Unlimited” ir DJ Sash – Lietuvoje!

Kovo 3 d. Kauno „Žalgirio“ arenos lankytojai pasiners į išskirtinį šokių muzikos ir šviesų renginį – grandioziniame šou žibės legendinės žvaigždės: atlikėjas „DJ Sash“ ir pirmą kartą Lietuvoje viešėsiantis kolektyvas „2 Unlimited“. Itin laukiamus pasirodymus vainikuos ne ką mažiau klubinėtojų mylimo, šokių muzikos energija spinduliuojančio „Scooter” koncertas.

„Šokių dievai grįžta į Lietuvą!“, - taip būsimą koncertą publikai pristato jo organizatoriai.  

Pirmasis Kauno „Žalgirio“ arenos erdves drebins atlikėjas DJ Sash– tai dešimt metų populiarumo, 17 milijonų parduotų albumų kopijų ir daugiau kaip 60 auksinių bei platininių apdovanojimų. Pirmasis singlas „It`s My Life" buvo išleistas 1995 m. ir iškart tapo Europos klubų hitu. Atlikėjas scenoje su visais dalinsis savo auksiniais hitais: „Equador“, „Encore Une Fois“, „Mysterious Time“, „Adelante” ir kt.

Vargu ar rasime nežinančių grupės „2 Unlimited“  ir kultiniais tapusių jų super hitų „No Limit”, „Tribal Dance“, „Twilight Zone“, „Let The Beat Control Your Body" ir daugelio kitų.. Legendinė šokių muzikos grupė mūsų šalyje viešės pirmąjį kartą ir neabejojama, kad „2 Unlimited” privers šokti visus susirinkusius gerbėjus!

Koncerte Kaune legendinis „Scooter“ atliks žinomiausias savo per dvidešimt penkis muzikavimo metų sukurtus kūrinius – skambės visiems mintinai žinomos dainos: „Maria", „Fire" ir „How much is the fish", „J‘adore Hardcore", ir „Nessaja", „Move Your Ass", „I‘m Raving", „What is the Question" bei kitos dainos.

Galinga garso ir vaizdo aparatūra, specialieji efektai ir scenos sprendimai bei nesuvaldoma energija sukrės „Žalgirio“ areną iš pagrindų! Legendinės grupės paruošė ypatingą programą, kuri neleis suabejoti, jog gyvename elektroninės muzikos eroje!

Neabejojame, kad „Scooter“, „2 Unlimited” ir DJ Sash grandiozinis šou ir iš scenos pulsuojanti šokių muzikos energija, bus vienas iš ryškiausių renginių Lietuvoje ateinančiais metais!