Vilniuje vyks didžiausias Blaivus Helovyno vakarėlis jaunimui - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-10-22 22:55

Vilniuje vyks didžiausias Blaivus Helovyno vakarėlis jaunimui

Vilniuje bus rengiama šėlsmo ir įspūdžių kupina naktis – Didžiausias Helovyno renginys jaunimui Lietuvoje – Junior Halloween Carnival.

Tai bus neužmirštamas vakarėlis tiems, kurie nėra sulaukę 18 metų, tačiau nori pajusti, ką reiškia tikras Helovyno kaukių balius. Ypatingas sostinės Tauro kalnas, traukiantis savo paslaptingumu, nuo seno vadinamas Velnio kalnu kvies jaunimą šiurpiausią metų naktį tapti tuo, kuo panorės. 

Karnavale jaunuolių laukiaDJ iš užsienio ir Lietuvos, kurie drebins sienas kokybiška muzika, ryškiausi lazeriai, Lietuvoje dar nematytos dekoracijos ir kiti specialūs efektai. Karnavalas siūlys pasidaryti įspūdingas šukuosenas, įvairiausių stilių laikinas tatuiruotes bei įsigyti vienetinių dirbinių. Renginyje išalkusių apetitą numalšins platus maisto ir gėrimų asortimentas.

“Dauguma šventinių renginių yra skirti suaugusiems, tačiau Soundtraffik komanda rūpinasi ir jaunaisiais mūsų klubinėtojais. Visi tėveliai gali būti ramūs – renginys BE ALKOHOLIO, tačiau barmenai suplaks pačius skaniausius nealkoholinius kokteilius. Apsvaigę jaunuoliai taip pat nebus toleruojami ir be papildomo paaiškinimo nebus įleidžiami į renginį”, - sako renginio organizatoriai. 

Karnavalo rengėjai „Sound Traffik“ į Lietuvą yra pakvietę virš 70 pasaulinio žinomumo užsienio didžėjų, o ilgai neužmirštamuose renginiuose yra apsilankę virš 25 tūkstančių žmonių. Pastarasis „Sound Traffik“ organizuotas Helovino karnavalas jaunimui buvo išparduotas– renginyje linksminosi beveik 1500jaunuolių.

„Tie, kurie jau lankėsi mūsų renginiuose, žino, kad švaraus garso būna nežmoniškai daug. Šis karnavalas – ne išimtis. Garantuojame šimtus kilovatų garso bei šviesų. Tikimės, kad Profsąjungų rūmai atlaikys ir stogas bei sienos nuo garso nesugrius “, - sako rengėjai.

Tėvams bus sukurta speciali zona, kurioje jie galės mėgautis kava bei užkandžiais, ilsėtis ir stebėti kaip linksminasi jaunimas. Visi į renginį kviečiami su karnavaliniais kostiumais, o labiausiai išsiskiriantiems organizatoriai žada specialių nuolaidų bei prizų. Helovyno karnavalas jaunimui vyks spalio 31 d., antradienį, Profsąjungų rūmuose nuo 15 val. iki vakaro programos pradžios.

Renginio programa:

KAIA (Live)
DANELL ARMA 
G-SPOT DJ‘S
GYTLAZ
MATTOSu DAILY CARD kortele - 20% nuolaida

Dar neturi daugiausia nuolaidų Lietuvoje turinčios kortelės DAILY CARD? Įsigyk jau dabar!

 

Karšti pasiūlymai