Premjera „TRYS SUPER ŽVAIGŽDĖS" su super aktoriais jau šią savaitę Vilniuje ir Kaune - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-03-21 11:34 Renginio organizatorių nuotr.

Premjera „TRYS SUPER ŽVAIGŽDĖS" su super aktoriais jau šią savaitę Vilniuje ir Kaune

Kitoks teatras jau šią savaitę ne tik Vilniuje bei Kaune, bet ir visoje Lietuvoje pristatyspremjerą - komediją ,,Trys super žvaigždės” su visiems puikiai pažįstamomis teatro, kino, TV žvaigždėmis – Rimante Valiukaite, Vitalija Mockevičiūte, Egle Mikulionyte ir Mariumi Repšiu.

Tai komedija pagal Ramūno Cicėno pjesę ,,Trys nacionalinės draugės”, kurioje pasakojama apie tris aktores, kurios visą gyvenimą dalinasi viena grimerine, bei vaidina vienoje scenoje. Jos visada viena kitą palaiko, šventes švenčia kartu, bėdoje taip pat kartu, o aplinkiniai jas pavadina ,,trimis muškietininkėmis”.

Nuo studijų laikų jos paslapčiomis svajoja sukurti grupę ir nustebinti savo neeiliniu talentu visą Lietuvą, bet vis neatranda tinkamo momento pradėti tai įgyvendinti.

Tačiau šiandien ypatinga diena! Pasigirsta telefono skambutis, kuris praneša, kad tarp ,,trijų muškietininkių” yra ta, kuri šiais metais taps GERIAUSIA KINO AKTORE. Deja, tik viena!

Atvažiuoja operatorius imti interviu. Scenoje netikėtai atsiranda muzikos instrumentai, o dar vienos iš Jų vakare laukia svarbiausia gyvenimo premjera.

Intrigos, pavydas, tikros ašaros, dar nuoširdesnis juokas ir scenoje skambanti gyvai atliekama muzika. Ar šį ypatinga diena nesugriaus aktorių draugystės? Atsakymai jau greitai super komedijoje ,,Trys super žvaigždės”.

Artimiausios premjeros datos: kovo 22 d. Vilniuje, klune ,,Muzikinės legendos, kovo 23 d. Kaune, Girstučio kultūros centre,  kovo 25 d. Marijampolės dramos teatre.

Renginio organizatorių nuotr.

Su DAILYCARD kortele -20% nuolaida bilietams.

Dar neturi daugiausia nuolaidų Lietuvoje turinčios kortelės DAILY CARD? Įsigyk jau dabar!

 

Karšti pasiūlymai