Pirmą kartą viename Lietuvos mieste koncertuosianti Katažina: "Lūkesčiai patys didžiausi" - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2019-01-24 17:06 Organizatorių nuotr.

Pirmą kartą viename Lietuvos mieste koncertuosianti Katažina: "Lūkesčiai patys didžiausi"

Žavingoji atlikėja Katažina vis dažniau gerbėjams surengia savo solinius pasirodymus. Paruošusi programą „Myliu gyvenimą“ su geriausiomis atliekamomis dainomis, dainininkė kviečia į žaismingus, nuoširdžius savo koncertus įvairiuose Lietuvos miestuose. Vasario 6-ąją Katažina viešės Jurbarko kultūros centre, todėl nutarėme trumpai pakalbinti atlikėją, kuri, kaip solistė, koncertą Jurbarke surengs pirmą kartą.

Katažina, ar mokykloje jau žinojote, kad būsite scenoje ir dainuosite?

Mokydamasi dar nebuvau tikra, jog būsiu scenoje, tačiau labai karštai troškau ir svajojau dainuoti, nes meilę muzikai pajutau nuo mažų dienų ir labai stengiausi ta svajone sekti, mažais žingsneliais judėti link jos... Vis dar svajoju - dalinuosi tomis svajonėmis savo dainose.

Kokių dar meninių gebėjimų turite be dainavimo?

Dainavimas yra mano didžioji aistra, pagrindinė veikla. Savo meninę pusę taip pat galiu išreikšti ir piešimu, tai mane ramina. Būdama mama savo piešimo įgūdžius labai puikiai palavinu ir su savo vaikučiais. Gyventi su Deivydu - taip pat savotiškas menas.

Nuo ko prasidėjo Jūsų muzikinė karjera? Papasakokite, kaip tapote dainininke?

Muzikuoju nuo labai anksti. Pirmoje klasėje mane pastebėjo mokyklos choro vadovas, pakvietė dainuoti. Dainavau taip pat bažnyčios, folkloriniame choruose, stengiausi pasirodyti visur, kur įmanoma. Televizinė muzikinė karjera prasidėjo nuo TV projekto „Chorų karai“, buvau Stano Tarptautinio choro narė. Po metų jau ten dalyvavau su savo Vilniaus krašto Kaštoniniu choru ir kvietimai į įvairius TV šou pasipylė, kaip iš gausybės rago. Netrukus tapau merginų grupės POP LADIES narė ir taip po truputį, po žingnelį pasiekiau tai, ką turiu šiandieną. Per tą laiką sukaupiau daug muzikinės patirties, kuria labai mielai dalinuosi su gerbėjais savo koncertuose.

Jurbarke kaip solistė viešėsite pirmą kartą. Kokie lūkesčiai?

Lūkesčiai patys didžiausi. Labai ruošiuosi, repetuoju ir nekantriai laukiu mūsų susitikimo Jurbarke. Kiek teko koncertuoti su programa „Myliu gyvenimą“ kituose miestuose – aš pasisemiu įkvėpimo, gerų emocijų, o žmonės atsipaiduoja, dainuoja su manimi, išeina su šypsenomis veiduose. Teigiama klausytojų energija pakrauna mane.

Tikiuosi taip linksma ir gera bus ir Jurbarke. Kokios dainos skambės?

Skambės daug dainų - mano soliniai kūriniai, taip pat garsių lietuviškų šlagerių versijos. Palikime intrigą, jurbarkiečius kviečiu pasiklausyti gyvai. 

Ko linkite Jūsų pasiklausyti ateinantiems klausytojams?

Linkiu ateiti į koncertą su gera nuotaika, puikiai praleisti laiką ir kartu su manimi bei mano dainomis mylėti gyvenimą!

Katažinos koncertas „Myliu gyvenimą!” vasario 6 d. 18 val. Jurbarko kultūros centre!
Su DAILY CARD kortele - 10% nuolaida.

Dar neturi daugiausia nuolaidų Lietuvoje turinčios kortelės DAILY CARD? Įsigyk jau dabar!

 

Karšti pasiūlymai