Džiazuojančios „Vakario“ Kalėdos – su Girmante - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-12-08 10:33

Džiazuojančios „Vakario“ Kalėdos – su Girmante

Gražiausios metų šventės sostinėje su kaupu apdovanos tuos, kurie vertina ne tik išskirtiniu balsu, bet ir širdimi „transliuojamą“ muziką. Būtent toks vakaras gruodžio 20 d., antradienį, džiugins kalėdinio Girmantės Vaitkutės koncerto publiką pramogų salėje „Vakaris Vilnius“.

Programoje, kurią parengė įsimintino balso savininkė ir ant scenos jai talkinsiantys profesionalūs instrumentalistai, atsitiktinių „ingredientų“ nėra. Koncertas buvo ilgai brandintas ir kompiliuotas su užsidegimu, išpažįstant didelę meilę muzikai. Šiluma prisodrintas vakaras, suplanuotas paskutinę savaitę prieš Kalėdas, daugeliui turėtų suteikti impulsą stabtelti šventinio pasiruošimo siautulyje ir tiesiog pasimėgauti artėjančio stebuklo laukimu.

„Kiekvieno džiazo koncerto laukiu su ypatingu jausmu širdyje – nes tai muzika, kurios tiesiog negali suvaidinti. Kai grojame su Andrejumi Polevikovu ir jo grupe, džiazas neturi ribų. Kviečiame pasinerti į mūsų muzikinius atradimus“, – šypsosi Girmantė, sugrįžtanti į „Vakario“ sceną su muzikos gurmanams puikiai pažįstamu Andrejaus Polevikovo trio.

Publikos, jaukiai pasklisiančios prie staliukų „Vakario“ erdvėse, laukia kalėdinės dvasios persmelktas muzikinio nesvarumo „seansas“ – lengvas, bet tuo pat metu praturtinantis. Jaudinantis koncertas pakylės ir kvies dalintis tuo, kas nematerialu, tačiau itin vertinga.

„Jazz Kalėdos“ su Girmante scenoje skleis dar nepatirtas emocijas ir tuo pat metu – vokalistės gerbėjams jau puikiai pažįstamus muzikinius vaizdus. Koncerte skambės aranžuoti džiazo standartai, kuriuos papildys specialiai šiai progai dedikuoti akcentai. Netikėtumo prieskonių vakarui suteiks su liaudies dainomis persipinsiantys džiazo motyvai. 

SU DAILY CARD KORTELE BILIETAMS Į RENGINĮ TAIKOMA 10 % NUOLAIDA.

Dar neturi daugiausia nuolaidų Lietuvoje turinčios kortelės DAILY CARD? Įsigyk jau dabar!