Koncertinį turą Vidas Bareikis pradėjo surengdamas net po du pasirodymus per dieną - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-02-21 12:06 Ievos Jūraitės nuotr.

Koncertinį turą Vidas Bareikis pradėjo surengdamas net po du pasirodymus per dieną

Šio mėnesio pradžioje pradėjęs kol kas didžiausią savo koncertinį turą Lietuvoje – „VB100“ – atlikėjas Vidas Bareikis jau spėjo surengti devynis pasirodymus. Pastarieji susitikimai su gerbėjais įvyko keturiuose šalies miestuose: Panevėžyje, Kaune, Utenoje bei Palangoje. Prie vakarinių koncertų įvairiose miesto erdvėse „žmogumi orkestru“ vadinamas atlikėjas prijungė ir kampanijos „Už saugią Lietuvą“ susitikimus su miestų mokyklų moksleiviais.

Sudėlioti tokį intensyvų koncertinio turo grafiką V. Bareikis nusprendė pats, nepabūgdamas nei atsakomybės, nei fizinio ir emocinio krūvio. „Vos tapęs iniciatyvos „Už saugią Lietuvą“ ambasadoriumi pradėjau galvoti, kaip galėčiau prisidėti prie šios akcijos ir kuo galėčiau būti naudingas. Ir taip jau sutapo, kad nusprendėme šią iniciatyvą prijungti prie mano koncertinio turo. Pagalvojau, kadangi jau būsiu įvairiausiuose Lietuvos miestuose, tai nenutiks nieko jau tokio blogo, kad atvyksiu į miestą kiek anksčiau ir aplankysiu vienos iš vietinių mokyklų moksleivius. Iš pirmųjų susitikimų matau, kad ne tik aš į tai pažiūrėjau rimtai, bet ir mokyklos, jaunimo centrai bei miestų švietimo skyriai. Kol kas kiekvienoje vietoje mane pasitiko gausybė bendrauti norinčių moksleivių bei malonūs jų vedliai – mokytojai.“– apie idėją koncertinio turo metu suorganizuoti papildomus susitikimus su moksleiviais pasakojo V. Bareikis. Tęsdamas pokalbį apie kampanijos ambasadoriaus pareigas, atlikėjas pabrėžė patyčių temos aktualizavimo svarbą: „Tampant šios iniciatyvos ambasadoriumi turėjau galimybę pasirinkti iš kelių aštrios problematikos temų, tokių kaip: alkoholizmas, smurtas šeimoje, savižudybės, patyčios ir t.t. Po ilgų svarstymų visgi nusprendžiau imtis patyčių temos. Nors su kitomis anksčiau paminėtomis problemomis esu susidūręs labai artimai, tačiau kažkaip matau prasmę kalbėti būtent su ateinančia karta apie tai, kas juos supa (ne tik mokykloje, bet ir namuose) kiekvieną dieną, ir paskatinti juos pačius kurti kitokią aplinką bei savo ateitį.“– dalijosi mintimis V. Bareikis.

Kiekviename iš miestų V. Bareikis sulaukė didžiulio dėmesio. Žmonės entuziastingai palaikė atlikėją. Mokiniai aktyviai įsijungdavoį diskusijas susitikimų metu, o žiūrovai tiesiog pašėldavo šokti ir dainuoti kartu koncertų metu. „Esu laimingas, kad šiuo metu galiu pajusti tikrą muzikinio turo malonumą. Turiu šaunią bendraminčių komandą, su kuria kartu keliaujame po Lietuvą, filmuojame video, juos sėkmingai talpiname internete. Su žmonėmis dalinuosi muzika ir žinutėmis, kurias neša mano dainos. Taip pat jaučiu didelį žmonių palaikymą. Toks dėmesys įpareigoja ir verčia dar daugiau dirbti bei stengtis nenuleisti sau iškeltos kartelės. Turiu išsikėlęs sau tikslą šiuo turu ir šiom kelionėm maksimaliai išgryninti savo pasirodymus tiek muzikine, tiek bendravimo su publika, tiek šou pasirodymo prasme.“ – savo tikslą atskleidė atlikėjas.

Praūžus pirmiesiems devyniems pasirodymams, V. Bareikis ruošiasi naujoms kelionėms ir netrukus Vilniuje startuosiančiai Knygų mugei. Šiemet atlikėjas tenpristatys savo naujausią albumą „KATUKAVAKARE?“ bei sugros vienuoliktąjį savo turo koncertą. „Knygų mugėje ne tik grosiu, bet ir pasistengsiu kuo daugiau pabendrauti su gerbėjais. Man labai patinka šios erdvės atmosfera bei galimybė praleisti daugiau laiko su kitais atlikėjais. Manau ir klausytojams tai – neeilinė proga iš arčiau sutikti savo mėgstamus atlikėjus. Mano stende žmonės galės rasti ne tik mano kompaktinius diskus, bet ir labai aktyviai „graibstomą“ atributiką. Bet žinoma laukiamiausias momentas yra penktadienio koncertas, kuris, manau, bus ne ką prastesnis nei Lapkričio mėnesį LOFTE vykęs albumo pristatymas.“ – džiugiai pasakojo V. Bareikis. Atlikėjas gerbėjams Knygų mugėje žada ir daugiau staigmenų. Viena iš jų – galimybė bilietus į turo koncertus įsigyti su didelėmis nuolaidomis.

Visi norintys bent „pusvalanduką“ pabendrauti su „Žmogumi orkestru“ yra kviečiami užsukti į Vilniaus knygų mugę, kur didysisalbumo pristatymo koncertas vyks jau šį penktadienį 18 val. Negalėjusiems sudalyvauti, lieka daugybė progų su V. Bareikiususitikti viename išturo „#VB100“ koncertų visoje Lietuvoje.