„120“ apie būsimą duetą „Lietuvos garbės“ scenoje: „Su mumis nesuderinami tik numirėliai“ - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-03-01 13:09 Asmeninio archyvo nuotr.

„120“ apie būsimą duetą „Lietuvos garbės“ scenoje: „Su mumis nesuderinami tik numirėliai“

Kovo 11 dieną vyksiantys apdovanojimai „Lietuvos garbė 2018“ tradiciškai ne tik pagerbs mūsų šalį gražinančius didvyrius ir šviesuolius, bet ir pateiks nemažai staigmenų žiūrovams.

Vienas tokių siurprizų – ir patiems atlikėjams netikėtas Merūno Vitulskio ir „X faktoriaus“ nugalėtojų grupės „120“ duetas. „Merūnas yra darbininkas ir labai fainas žmogus. Labai smagu dirbti su žmogumi, turinčiu tokį mentalitetą. Norintiems pasakyti, kad scenoje mes – nesuderinami, galime perduoti tik tiek, kad su „120“ nedera tik numirėliai, o Merūnas – tikrai ne toks“, – geros nuotaikos nestokojo jaunimo pamėgtos grupės nariai.

Nors žiūrovai įpratę „120“ narius Dovydą ir Šarūną matyti netikėtais ir pašėlusiais amplua, vaikinai neslepia, kad jų galvose – ne vien linksmybės. „Kasmetiniai „Lietuvos garbės“ apdovanojimai – vienas prasmingiausių projektų metuose. Juolab, kad jie vyksta Kovo 11-ąją – dieną, kai privalome švęsti kiekvienas ir visi drauge. Tikime, kad tai – proga visiems lietuviams pajausti bendrystę, kurios mums taip trūksta. Juk žmonės turi būti laimingi, o Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena – viena gražiausių progų švęsti“, – pasakojo „120“ nariai.

„Lietuvos garbės“ ceremonijai vadovaus žiūrovams puikiai pažįstami ir mylimi Audrė Kudabienė ir Marijonas Mikutavičius, kurie kaip ir kasmet žada ne tik jautrias akimirkas, bet ir daugybę progų švęsti.

Asmeninio archyvo nuotr.