Kalėdų labirintas Raganiukės teatre - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-11-23 18:03

Kalėdų labirintas Raganiukės teatre

Kalėdinių dovanų paieškos – bene klampiausias mamyčių ir tėvelių labirintas. Kai visas miestas skubia ir lekia, kai tenka bėgti nuo vienos vitrinos prie kitos ir čiaužyti ledinėmis gatvėmis nuo vieno žasiliuko ar blizgučio prie kito, visąlaik prasminga sustoti ir paklasusti savęs: ar nepamiršau to mažylio, kuris laukia namie? Ar pakankamai su juo praleidau laiko?

Kalėdinis Raganiukės teatras – tai tikras jaukumo, šilumos ir nuotykių perlas skubos kupiname mieste. Vos žengęs pro magiškus Raganiukės teatro vartus kiekvienas patenka į stebuklingą labirintą: elfų kėdutės, lubose augančios visus metus gyvos gėlės, senos burtų knygos, mažųjų raganaičių ir magų kavinukė, įvairūs raganų rakandai ir visas būrys stebuklingų draugų. Švenčių metu, kai didelis mūsų miestas taip garsiai triukšmauja, kviečiame Jus į jaukų mūsų urvelį, kur laukia kalėdiniai Raganiukės spektakliai.

Pirmoji prieš Kalėdas pasirodys visiems gerai pažįstama Raudonkepurė. Smagioji herojė kvies vaikus žengti į sceną kartu su ja ir ieškoti, ką gi paslaptingas miškas slepia žiemą. Interaktyvus ir nuotaikingas mažosios nuotykių ieškotojos pasirodymas leis vaikams savo akimis pamatyti kaip kuriamas teatras ir tapti tikromis scenos žvaigždėmis.

Raudonkepurei iš paskos skuba ir du šuniukai: Pifas ir Ferdis. Spektakyje „Geras šuo Ferdis per Kalėdas“ patys mažiausieji teatro žiūrovai kviečiami susipažinti su teatro lėlėmis ir sužinoti, kaip gi seksis kiemsargiui Ferdinandui rasti prieš pat šventes dingusį savo kaimyną paršelį.

Pifas, tuo tarpu, jau gali vadintis tikru Raganiukės teatro veteranu. Per daug metų vaikų pamėgtas muzikinis spektaklis apie šuniuką, kuris bando sugyventi su tinguoliu katinu Herkuliu, laukia tų, kurie nori ne tik pasiklausyti smagių Pifo dainų, bet ir išmokti vertingų draugystės pamokų.

Mokytis kviečia ir jaunoji teatro šeiminkė Raganiukė Niukė. Jaunoji išdykėlė prieš pat Kalėdas pasiruošusi papasakoti vaikams apie burtus, sunkų stebukladarystės meną bei gerų darbų svarbą. Spektaklis „Raganiukė per Kalėdas“ – tai tikras įrodymas, jog jei tik stengsiesi, stebuklai būtinai įvyks.

Na, ir kokios gi šventės be istorijų apie patį Kalėdų senelį. Spektaklis „Kalėdų senelio staigmena“ pasakoja apie katiną Findusą ir dėdulę Petsoną. Vienas tiki Kalėdų seneliu, o kitas ne, bet švęsti juk nori abu. Kviečiame pamatyti, kokius siurprizus vienas kitam paruoš šie išradingi personažai bei laukti kartu, ateis visgi Kalėdų senelis ar ne.

Tiems, kurie stebuklingąjį raudonosį jau gerai pažįsta, Raganiukė turi kitą slaptą istoriją. Daug kas apie senelį girdėjo, vienas kitas jį net matęs, bet retas kuris žino, jog Ozo šalies burtininko autorius L. F. Baumas yra parašęs tikrąją Kalėdų senelio biografiją. Senelio vaikystė juoko slėnyje, kovos su tamsiaisiais demonai bei pirmoji pažintis su fėjomis, nykštukais ir šiaurės elniu – visa tai papasakosime spektaklyje „Tikroji Kalėdų senelio istorija“.

Bet neskubėkite... Uždanga nusileidžia, pasigirsta plojimai, vaikai džiūgauja, tačiau spektakliai Raganiukės teatre taip greit nesibaigia! Kiekvieno pasirodymo pabaigoje mažuosius žiūrovus aplanko ir pats Kalėdų senelis. Tėveliai kviečiami tartis su pačia Raganiuke Niuke ir pasirūpinti, kad jų mažyliui asmeniškai skirta dovanėlė nepasimestų ir pasiketų savąjį šeiminką.

Tačiau net ir tai ne pabaiga! Mūsų laukia dar vienas slaptas šventinio labirinto kampelis: šiais metais Raganiukės teatre įsikūrė tikrasis Kalėdų senelio paštas. Kuris gi vaikas nesvajoja apie jam vieninteliam skirtą laišką, kurį taip gera gauti prieš pat šventes – ir ne šabloninį, o pritaikytą individualiai, tėveliams tereikia Niukei priminti ir su ja pasitarti. Švenčių metas – pats laikas suteikti naują gyvybę tikrų laiškų tradicijoms.

Nepamirškime, jog be lempučių ir žasiliukų, girliandų ir įvairiausių skanumynų, Kalėdos yra tikėjimo metas. Didižiausia dovana, kurią galima padovanoti mūsų mažiesiems – tai tikėjimas stebuklais. Maloniai kviečiame visus didelius ir mažus šventes sutikti kartu su Raganiuke ir atrasti žiemos magiją kartu.

Su Daily Card raganiukės teatre 20% nuolaida vienam bilietui.

 Mus galite rasti: S. Stanevičiaus g. 24 (Teatro Sala), Vilnius

 Pilnas spektaklių repertuaras ir išsami informacija: www.raganiuke.l

Papildoma informacija:

 Telefonu: +370 670 97832

El. paštu: raganiuke@raganiuke.lt

www.facebook.com/Raganiukes.teatras

Dar neturi daugiausia nuolaidų Lietuvoje turinčios kortelės DAILY CARD? Įsigyk jau dabar!