Naujame DOMINO teatro šou - tai, ko dar niekada nebuvo Lietuvoje - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-08-05 10:00

Naujame DOMINO teatro šou - tai, ko dar niekada nebuvo Lietuvoje

Rugsėjo mėnesį Vilniuje bus pradedamas rodyti profesionalaus komedijos teatro DOMINO darbas „Pats geriausias šou“. Festivalio režisierius yra Andrius Žiurauskas, o tarp aktorių galėsime išvysti tokias žvaigždes kaip Juozą Gaižauską, Aušrą Štukytę, Jokūbą Bareikį, Inetą Stasiulytę bei Eimutį Kvoščiauską.

Anot aktoriaus E. Kvoščiausko, kuris buvo išrinktas mylimiausiu DOMINO teatro aktoriumi, šio projekto negalima pavadinti tiesiog spektaliu, o aktoriai šiame šou vaidins patys save. „Šio projekto negalime įstatyti į spektaklio rėmus, jis gimė tiesiog iš tokio kūrybinio dalyko ir tai, galbūt, reikėtų pavadinti šou. Jame mano vaidmens nėra.  Aš būsiu pats savimi ir pačio šou metu mes visi pasimainysim, vienas vieną personažą pavaidins, kitas kitą“ , - atskleidė garsusis aktorius.

Eimutis taip pat patikino, kad ši komedija bus visiškai skirtinga nuo prieš tai buvusių. Ir ji, galbūt, net yra pirmoji ir vienintelė tokia Lietuvoje. „Tikrai tai bus visiškai nieko panašaus, kas iki tol buvo „Domino“ teatre, galbūt net ir Lietuvoje. Kol kas mes tai apibrėžiame kaip šou. Tai tikrai ne spektaklis. Galima sakyti, kad truputėlį atskleisime užkulsius. Žiūrovai sužinos, kas būna, kai vyksta kūrybinis procesas teatre ar kažkokiame renginyje“, - kalbėjo žinomas vyras.

Aktorius atskleidė, kad spektaklio metu prie pačio šou galės prisiliesti ir patys žiūrovai. „Mums, to žanro žmonėms, kurie dirba teatruose, televizijoje, šou srityje, naujasis projektas labai įdomus.  Šiame šou bus betarpiškas bendravimas su publika. Mes jiems parodysim, kas vyksta, kaip reikia padaryti, pavyzdžiui, patį geriausią šou. Tai bus tokia virtuvė, kurią pateiksime žiurovams ir jie galės prie jos prisiliesti patys“, - atskleidė E. Kvoščiauskas.

Aktorius visų paslapčių neatskleidė, tačiau užsiminė, ko žmonės gali tikėtis iš „Pačio geriausio šou“.  „Yra kai kurių paslapčių, konkrečiai paruoštų žiūrovams, jų laukia siurprizas apie, kurį kol kas negaliu sakyti. Bus jiems staigmenų, daugiau nei spektaklyje. Žmonės gali tikėtis šiek tiek muzikos, šiek tiek dainų, šiek tiek sarkastiškų dalykų ir linksmo pasijuokimo iš savęs, kaip mūsų aktorių, žiūrovų taip pat ir iš jūsų, žurnalistų. Tai tiesiog su šypsniu pasižiūrėjimas į visą šitą kūrybinį teatro produktą, šou, spektalį“ , - atskleidė žymus aktorius.