Naują albumą išleidę klasikinės muzikos chuliganai „Dagamba“ kviečia į koncertą Vilniuje - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-11-07 15:37 Organizatorių nuotr.

Naują albumą išleidę klasikinės muzikos chuliganai „Dagamba“ kviečia į koncertą Vilniuje

Jau šį ketvirtadienį (lapkričio 9d.) koncertą Vilniuje surengsiantys klasikinės muzikos chuliganai „Dagamba“ išleido naują albumą. Praėjusį penktadienį pasirodžiusį įrašą „#LudwigVanRammstein“ muzikantai pristatė atvykę į mūsų šalies sostinę. Įspūdingais pasirodymai garsėjanti tarptautinė grupė svečiavosi „LRT“ laidoje „Labas rytas, Lietuva“, kur atliko du kūrinius iš žymaus kompozitoriaus Liudviko van Bethoveno ir roko grupės „Rammstein“ įkvėpto albumo.

Pasisvečiavę radijo stotyse ir išdalinę interviu, „Dagamba“ muzikantai trumpam stabtelėjo pačioje sostinės širdyje – Katedros aikštėje. Čia „Dagamba“ surengė imprvizuotą pasirodymą ir pakvietė į koncertą ne tik vilniečius, bet ir miesto svečius. Jau poryt „Dagamba“ koncertuos Vilniaus Kongresų rūmuose, kur su naujais kūriniais bus supažindinti išsiilgę grupės gerbėjai.

Bilietus į vienintelį grupės „Dagamba“ koncertą dar galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internetu: www.bilietai.lt.

„Dagamba“ vizitas Vilniuje

Naują grupės „Dagamba“ programą įkvėpė labai garsūs, bet labai skirtingi Vokietijos muzikos pasaulio atstovai: Liudvikas van Bethovenas ir roko grupė „Rammstein“. „Atrodo, kad kitoms epochoms atstovaujantys muzikantai yra tokie skirtingi, tačiau juos jungia nemažai dalykų – šalis, kalba ir muzika, kuri stebina bei laužo stereotipus“, – sako grupės „Dagamba“ lyderis Valters Puce.

Grupės pianistas Dainis Tenis pabrėžia: „Mums buvo įdomu kurti naują programą. Procese atskleidėme melodingą „Rammstein“ muzikos grožį ir jėgą, kuri yra persmelkusi Bethoveno kūrybą. Pradžioje mūsų sumanymas atrodė beprotiškas ir neįgyvendinamas, tačiau su laiku aptikome, kaip skirtingų epochų muzika papildo viena kitą, kurdama muzikinę sinergiją ir laukinį grožį“.

Koncerte grupė „Dagamba“ roko stiliumi atliks Bethoveno kūrybą, o rokerių „Rammstein“ dainos skambės taip, lyg būtų atliekamos akademinės klasikos koncerte. „Visada yra įdomu susikeisti rolėmis, ypač, kai Bethovenas skamba taip, lyg būtų klasikinio roko kūrėjas, o „Rammstein“ muzika pavirsta į simfoniją. Sujungdami skirtingų žanrų ir amžių muziką, ištriname visas ribas“, – teigia V.Puce.

Vienintelį grupės „Dagamba“ koncertą pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“, šiemet surengsiantis žymaus britų atlikėjo Chris Rea, legendinės roko grupės „Queen“ ir Adam Lambert, populiaraus mūsų scenos atstovo „Daddy Was A Milkman“ koncertus, Radistų 10-mečiui skirtą „Radistai Live Arena Show“ bei kitų metų pradžioje vyksiantį grupės „Depeche Mode“ gastrolių pasirodymą.