Vilniuje jau dygsta SEL scena, Egidijus Dragūnas pasakė, kelintą laukia savo svečių - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-08-29 09:43

Vilniuje jau dygsta SEL scena, Egidijus Dragūnas pasakė, kelintą laukia savo svečių

“Tą jausmą, kai matai, kaip dygsta didinga koncerto scena, kai žinai, kad jau netrukus čia bus tūkstančiai žmonių, aš tiesiog dievinu”, - taip stovėdamas Vilniaus Kalnų parke, kur penktadienį vyks grandiozinis SEL koncertas, kalbėjo Egidijus Dragūnas.

Grupės lyderis šių metų pasirodymams sugalvojo didžiausią kada nors koncertuose stovėjusios scenos vizualizaciją. Po pasirodymo Klaipėdoje, kurią vadina gera repeticija prieš Vilniaus šou, atlikėjas dar patobulino kelias detales, kad žiūrovai sostinėje liktų maksimaliai patenkinti. O tuo pačiu būtų  patenkintas ir kaskart maksimaliai geriausio rezultato siekiantis E.Dragūnas.

“Pagrindiniai darbai nudirbti, bet tarpinės kontrolės reikia visada, - komentavo visuomet aktyviai pats kiekviename koncerto paruošimo etape dalyvaujantis Egidijus. – Esu patenkintas, bus geras šou.”

Pranešama, kad koncertas Vilniaus Kalnų parke prasidės 21:30. “Tačiau kaip visada grupės gerbėjų prašau atvykti į renginį anksčiau. Su automobiliu į renginio vietą patekti sunku, todėl patogiausiai jus atveš viešasis transportas ar taksi”, - komentavo Egidijus.

Dabar E.Dragūno gyvenimas padalintas į kelias dalis: jis aktyviai ruošiasi šou, stebi paruošiamuosius darbus koncerto vietoje, daug repetuoja su savo muzikantų grupe, tačiau randa laiko ir sportui. 

 

Karšti pasiūlymai