„M.A.M.A. vasara“ sukėlė ažiotažą: tūkstantis bilietų išpirkti per pirmą dieną - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-05-04 10:54

„M.A.M.A. vasara“ sukėlė ažiotažą: tūkstantis bilietų išpirkti per pirmą dieną

Naujasis Vilniaus miesto festivalis „M.A.M.A. vasara“ sulaukė didžiulio muzikos mylėtojų dėmesio. Rugpjūčio 30 d. sostinės Kalnų parke vyksiančio vienos dienos festivalio scenoje pasirodys net 17 geriausių „M.A.M.A.“ apdovanojimų laimėtojų ir pretendentų į nugalėtojus. Vos paskelbus apie pirmą kartą rengiamą Vilniaus miesto muzikos festivalį, žiūrovai puolė ieškoti bilietų. Tūkstantis pigiausių bilietų buvo išpirkti jau per pirmą dieną.

„Esame maloniai nustebinti, kad „M.A.M.A. vasara“ festivalis sulaukė tokio didelio dėmesio. Nusprendėme pratęsti galimybę įsigyti pigesnius bilietus, todėl juos festivalio svečiai dar galės įsigyti visą ateinančią savaitę. Tačiau norime pabrėžti, kad Kalnų parkas nėra guminis ir visi norintys į jį gali netilpti“, – džiugiomis naujienomis dalinosi „M.A.M.A.“ apdovanojimus organizuojančios asociacijos pirmininkas Martynas Tyla.

„Tai yra puikus rezultatas, rodantis, kad miesto festivalio, kuriame koncertuotų mūsų šalies atlikėjai ir grupės, Vilniui labai reikia. Tikimės, kad žiūrovai liks patenkinti ir šis festivalis taps tradiciniu vasaros užbaigimo sostinėje akcentu“, – teigė didžiausio Baltijos šalių koncertų rengėjo „Live Nation Lietuva“ vadovas Deividas Afarjanc.

Pigiausius bilietus į „M.A.M.A. vasara“ festivalį, kurie dabar kainuoja vos nuo 17 Eur, galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internetu: www.bilietai.lt.

Kertvirtadienį „M.A.M.A.“ muzikos apdovanojimus organizuojanti asociacija ir didžiausias Baltijos šalyse koncetų rengėjas „Live Nation Lietuva“ pranešė, kad šių metų vasarą užbaigs pristatydami naują festivalį „M.A.M.A. vasara“. Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius iniciatyvą surengti sostinės muzikos festivalį sveikino įrašęs specialų video.

„Labai džiaugiuosi, kad festivalis „M.A.M.A. vasara“ renkasi Vilnių. Miestą, kuriame visą laiką pilna kultūros ir kuriame gera organizuoti naujus festivalius. Labai tikiuosi, kad šios bendros jėgos su „Live Nation“ kurs puikų įvykį miestiečiams ir miesto svečiams, todėl tikrai kviečiu visus vilniečius rugpjūčio 30 d., vasaros pačioje pabaigoje, susirinkti ir pasiklausyti geriausių Lietuvoje muzikos atlikėjų“, – sakė R. Šimašius.

„M.A.M.A. vasara“ rengėjai atskleidė, kad rugpjūčio 30 d. Vilniaus Kalnų parke pirmą kartą vyksiančiame festivalyje dalyvaus rekordinis skaičius atlikėjų ir grupių. Žiūrovai mėgausis išskirtiniais Donny Montell, Jazzu, „Daddy Was A Milkman“, Radistų, Leon Somov & „Highly Sedated“, GJan, „Freaks On Floor“, Mesijaus, Beatrich, Lino Adomaičio, Ericos Jennings, „Antikvarinių Kašpirovskio dantų“, „Bix“, Monique, Jurgos, Vido Bareikio ir Iglės pasirodymais.

Beatrich pasirodymas „M.A.M.A.“ apdovanojimuose: