Garsenybės linksminosi Berlyno dvasia alsuojančiame atidarymo vakarėlyje - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2016-11-17 15:59 Organizatorių nuotr.

Garsenybės linksminosi Berlyno dvasia alsuojančiame atidarymo vakarėlyje

Pačioje Vilniaus širdyje, netoli Halės turgaus, trečiadienio vakarą kvepėjo tradiciniu vokišku maistu. Garsenybės rinkosi paragauti naujai atidarytos užkandinės “Berlin’o Bistro” siūlomų užkandžių.

“Mūsų idėja gimė iš dviejų meilių - meilės maistui ir meilės kelionėms. Kartu su partneriu pradėjome ieškoti idėjų buvusiose ir naujose kelionėse. Taip lankantis Berlyne gimė “Berlin’o Bistro” - vokiškas greitas maistas, kurio Lietuvoje iki šiol dar nebuvo”, - sakė marketingo vadovė Viktorija Gedutytė.

“Iki šiol prekybos centruose buvo galima įsigyti vokiškų dešrelių. Ne kartą ragavau, todėl žinau, kad Vokietija jos net nekvepia. Labai džiaugiuosi, kad Berlyno dvasia atkeliavo į Vilnių. Tai ypatingai patiks mano vyrui vokiečiui“, - juokavo žurnalistė, viešųjų ryšių specialistė Jurga Klimaitė-Riebling. 

 “Pas mus galima rasti orginalių vokiškų dešrelių “Currywurst” ir “Bratwurst”, taip pat ir kebabus - ne ne, neabėjokite, mūsų kebabas tikrai vokiškas, nes jis pagamintas pagal vokiškas tradicijas, iki tol turkiški kebabai buvo tik mėsa ant iešmo”, - sakė V. Gedutytė.

Vakarėlio svečiai buvo pakviesti paragauti ne tik vokiško greito maisto, bet ir degustuoti alaus. “Vokiška maisto kultūra neįsivaizduojama be alaus, tad norėjome, kad susirinkusieji įvertintų ne tik mūsų siūlomą maistą, bet ir gėrimus”, - sakė V. Gedutytė.

Atdarymo šventėje dalyvavo žurnalistas ir marketingo specialistas Saugirdas Vaitulionis, TV laidų prodiuserė Danutė Skudžinskaitė, olimpietė bėgikė Vaida Žūsinaitė, stilistė, grožio salono savininkė Eva Ghaoui, šokėjas ant ledo Deividas Stagniūnas bei kiti.