Mados renginyje - itin daug reto stilingumo žmonių - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-10-06 11:02 Organizatorių nuotr.

Mados renginyje - itin daug reto stilingumo žmonių

Ketvirtadienio vakarą madai ir stiliui neabejingos Lietuvos garsenybės susirinko į „Newmood“ mados kambario („showroom“) atidarymą. Jame buvo itin daug superstilingų žinomų žmonių.

Mados kambarys „Newmood“ yra puiki alternatyva toms, kurios nori gyvai paliesti, apžiūrėti ar pasimatuoti patikusį drabužį. Čia eksponuojama dalis internetinės parduotuvės asortimento, kuris nuolat atnaujinamas ir keičiamas. Žirmūnuose, Šiaurės miestelyje įsikūrusio mados kambario lentynose – populiariausi ir daugiausiai dėmesio sulaukiantys „Newmood.lt“ prekės ženklai: „Pinko“, „Max&Co“, „Marella“, „Tommy Hilfiger“, „Jennyfer“, „New Look“, „Steve Madden“, „Love Moschino“ ir kiti.

Savo garderobą „Newmood.lt“ atnaujina ir žinomos Lietuvos moterys. Pirmoji „Newmood.lt“ ambasadorė – stilingiausia Lietuvos moteris Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė. Populiarioji TV laidų vedėja dažnai puošiasi drabužiais ir šios parduotuvės, o stilingais deriniais nevengia pasidalinti socialiniuose tinkluose. Tad nieko keisto, kad būtent I. Kavaliauskaitei-Morkūnienei buvo patikėta vesti mados kambario „Newmood“ atidarymą.

Tarp ištikimiausių internetinės parduotuvės klienčių – TV laidų vedėja Indrė Stonkuvienė, prekės ženklo kūrėja Julija Žižė, socialinių tinklalapių žvaigždė Karolina Meschino, vizažistė Deimantė Kazėnaitė. Žinomos moterys virto stilistėmis ir renginyje pristatė savo sukurtus drabužių derinius iš „Newmood.lt“ asortimento. I. Stonkuvienė parodė visur suspėjančiai mamai tinkantį derinį ir tai, kaip vos keli aksesuarai gali pakeisti visą drabužių ansamblį.

J. Žižės derinys parodė, kad elegancija nebūtinai turi būti juoda. Ryškios spalvos yra puikus pasirinkimas rudeniui. Svarbiausia yra suderinti jas tarpusavyje. K. Meschino pasirinktas gatvės stiliaus ir elegancijos derinys  tinka einant pasilinksminti į miestą su draugėmis. D. Kazėnaitės aprengtas modelis pademonstravo, kaip turi atrodyti charizmatiška, moteriškumą ir eleganciją įkūnijanti miestietė.

Šventinio vakaro metu savo derinius pristatė ir „Newmood“ stilistų komanda, kuri ne tik kuria derinius visiems internetinėje parduotuvėje pateiktiems drabužiams, bet ir suteikia nemokamas konsultacijas visiems savo užklausas svetainėje pateikusiems lankytojams.