Pavasarį į Vilnių pakvies tarptautinė juvelyrikos paroda „Amber Trip“, vyksianti jau 15-tąjį kartą - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-03-09 15:58 Renginio organizatorių nuotr.

Pavasarį į Vilnių pakvies tarptautinė juvelyrikos paroda „Amber Trip“, vyksianti jau 15-tąjį kartą

„Amber Trip“ – didžiausia Baltijos šalyse specializuota tarptautinė juvelyrikos paroda ir svarbiausias kasmetinis įvykis visai juvelyrika besidominčiai bendruomenei. Paroda kasmet auga ir pritraukia šimtus juvelyrikos kompanijų ir dizainerių iš įvairių pasaulio šalių, o Vilnius pelnytai vadinamas Baltijos regiono juvelyrikos sostine.

Renginyje pristatomos ne tik naujausios juvelyrikos pramonės technologijos ir tendencijos, bet ir profesionalių juvelyrų darbai  iš aukso, sidabro ir brangakmenių.

Šiemet, jubiliejiniais parodos metais, paroda sulauks beveik 200 dalyvių iš Baltijos šalių, Lenkijos, Turkijos, Italijos, Ukrainos, Rusijos, JAV, Indijos ir kitų valstybių. 

 „Amber Trip“ unikali dar ir dėl kasmet rengiamo išskirtinio tarptautinio juvelyrikos meno konkurso. Šiemet jame dalyvauja daugiau kaip 100 juvelyrų, o temą „Nothing to declare“ įkvėpė Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis. Pirmą kartą bus įrengta Autorinės juvelyrikos zona, kurioje savo darbus ir naujausias juvelyrikos tendencijas pristatys 22 menininkai.

Šiemet parodoje pirmą kartą bus eksponuojami dizainerio ir muzikanto Rapolo Gražio sukurti „Lava Drops“ muzikiniai instrumentai. Vienas iš jų yra itin vertingas – tai vienintelė pasaulyje iš juodojo gintaro pagaminta gitara „The Black Amber Drop“, kuri buvo pristatyta 8-iose pasaulinėse muzikos inovacijų ir juvelyrikos parodose. Vienetinės rankų darbo R. Gražio gitaros – tai profesionalūs iš itin retų medžiagų gaminami instrumentai (meno kūriniai), kuriuos įvertino ne tik pasaulio kolekcininkai. Šiais instrumentais grojo ir žymiausi šių laikų muzikantai.

Paroda „Amber Trip“ skirta tiek šios industrijos dalyviams, tiek ir išskirtinę juvelyriką mėgstančioms moterims, kurios galės ne tik pasigrožėti  juvelyrikos dirbiniais, bet ir jų įsigyti didmeninėmis kainomis. Renginio metu bus vedama ir edukacinė programa. Vieno iš seminarų metu Viktorija Orkinė (V2O juvelyrikos namų įkūrėja) atskleis ir keletą mažų gudrybių renkantis brangakmenį.

Su DAILYCARD kortele -50% bilietams. 

 

Dar neturi daugiausia nuolaidų Lietuvoje turinčios kortelės DAILY CARD? Įsigyk jau dabar!

Žymės: