Grand HALLOWEEN Carnival / Profsąjungų rūmai. Vilnius / Spalio 31 d. - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-10-10 12:22 Organizatorių nuotr.

Grand HALLOWEEN Carnival / Profsąjungų rūmai. Vilnius / Spalio 31 d.

Ypatingas sostinės Tauro kalnas, traukiantis savo paslaptingumu, nuo seno vadinamas Velnio kalnu kvies šiurpiausią metų naktį praleisti kartu – Grand Halloween Carnival renginyje.

Didžiausias Helovino karnavalas Lietuvoje kvies vienintelę naktį metuose tapti tuo, kuo panorėsite. Tūkstantines minias elektroninės muzikos mylėtojų sutraukiantis „Grand Halloween Carnival" sugrįžta jau 4 kartą, šįmet užkariaudamas dar didesnę erdvę ir plėsdamas savo muzikinius laukus.

Geidžiamiausiu ir geriausiu DJ’ų duetu tituluojami elektroninės muzikos atstovai Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius kviesdami į triukšmingiausią Halovino vakarėlį pažada nepamirštamą naktį. Radistai juokauja, kad Halovinas – vienintelis vakarėlis, į kurį einant su kostiumu negalioja išvaizdos kontrolė (angl. face control).

Klubinio gyvenimo mylėtojų kraują kaitins apie 10 pasaulinio lygio užsienio didžėjų bei Lietuvos techno, hauso, deep, progressive ir populiariosios muzikos atstovai.

„Sutemus Profsąjungų rūmuose prisikels ne tik Drakula, bet ir 2 milžiniškos Techno bei Hauso scenos, stebinančios Lietuvoje dar nematytomis dekoracijomis, o nuo aukščiausios kokybės garso, lazerių ir šviesų įvairovės trypdami melsimės sienų tvirtybės. Neabejojame, kad nepakartojamų mūsų gerbėjų dėka Grand Halloween Carnival taps triukšmingiausiu elektroninės muzikos renginiu iki šiol vykusių legendiniuose Profsąjungų rūmuose“, – intriguoja renginio organizatoriai.

Karnavalas siūlys pasidaryti šukuosenas, laikinas tatuiruotes bei įsigyti vienetinių dirbinių. Renginyje išalkusių apetitą numalšins platus maisto ir gėrimų asortimentas, rinktis iš ko turės ir vegetarai bei veganai.

Profsąjungų rūmuose yra vykę tokie grandioziniai renginiai kaip „Techno Valentino" ir „YAGA-BALL - Yegaveda Žiemos maskaradas". „Grand Halloween Carnival" – vienas įtakingiausių ir didžiausių uždarose erdvėse vykstančių elektroninės muzikos renginių Lietuvoje per pastarąjį dešimtmetį.

Karnavalo rengėjai „Sound Traffik" į Lietuvą yra pakvietę virš 60 pasaulinio žinomumo užsienio didžėjų, o ilgai neužmirštamuose renginiuose yra apsilankę virš 20 tūkstančių žmonių. Pastarasis „Sound Traffik“ organizuotas Helovino karnavalas surinko pilnutėlę koncertų „Compensa“ salę, o dalyviai linksminosi net 10 valandų.

„Tie, kurie jau lankėsi mūsų renginiuose, žino, kad švaraus garso būna nežmoniškai daug. Šis karnavalas – ne išimtis. Garantuojame šimtus kilovatų garso bei šviesų. Sukvietėme įspūdingą skaičių Lietuvos ir užsienio žvaigždžių, tad tikimės, kad Profsąjungų rūmai atlaikys ir stogas bei sienos nuo garso nesugrius“, - sako rengėjai.

Jaunieji šokių muzikos mylėtojai (14–18 m.) bei jų tėvai taip pat nelieka pamiršti, jiems bus skirtas laikas linksmintis didžiausiame Jaunimo Helovine Lietuvoje - nuo 17 val. iki vakaro programos pradžios. Organizatoriai ragina kurti kostiumus karnavalo nakčiai jau dabar, o išradingiausi bus apdovanoti vertingais prizais.

Šiais metais tik paskelbus bilietų pardavimą į renginį, pigiausi bilietai buvo iššluoti. Praeitais metais į „Grand Halloween Carnival” netilpo visi norintieji, tikimasi, kad ir šiais metais bus išparduoti visi bilietai.

Daugiau informacijos: www.HALLOWEEN.lt

Su DAILY CARD kortele - 20% nuolaida.