Vyks Psichologės Annos Iotko atvira paskaita-konsultacija "PMS" - "Pinigai. Meilė. Seksas" - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2019-03-05 16:44

Vyks Psichologės Annos Iotko atvira paskaita-konsultacija "PMS" - "Pinigai. Meilė. Seksas"

Į Lietuvą atvyksta santykių mitų griovėja, pasaulio moterų pasitikėjimą ir pripažinimą pelniusi santykių ekspertė Anna Iotko. Charizmatiška, puikų humoro jausmą turinti, nepaprastai moteriška, spinduliuojanti žavesiu, švelnumu, ramybe ir elegancija.

Ji nebijo aštrių temų, kalba drąsiai ir atvirai apie visus santykių aspektus. Jos patarimai – tai paprastos ir
aiškios praktinės rekomendacijos. Jos metodika paremta ilgamete praktika bei giliomis žiniomis apie žmogaus fiziologiją ir veiksminga jų interpretacija.

Individualią bei grupinę psichoterapiją praktikuojanti psichologė pirmą kartą atskleis netikėčiausias sėkmingų santykių paslaptis plačiai auditorijai! Jokių nuobodžių mokslinių teorijų, jokių ezoterinių apeigų ir nuostatų, jokių feministinių šukių, jokių vedų principų apžvalgų. Tai absoliučiai naujas matymas ir naujas pateikimas.

UNIKALUS RENGINIO FORMATAS - gyva paskaita - tai tikras interaktyvus šou-pasirodymas, kuris paremtas netikėtų asociacijų žaidimais bei emociniu kontaktu su žiūrovėmis. Atviros konsultacijos metu galėsite tiesiogiai užduoti bet kokius rūpimus asmeninius ir intymius klausimus ir gauti 100% veikiančius patarimus.

Populiariausia Rytų Europos psichologė, daugiau nei 15 metų stažą turinti aukštos kvalifikaсijos diplomuota į kūno orientuotos psichoterapijos specialistė, genderinės psichologijos žinovė, unikalios autorinės metodikos įkūrėja konsultuoja ne tik moteris. Jos klientai - įtakingi verslininkai, politikai, šou-verslo žvaigždės.

Pirmoje santuokoje patekusi į emocinės nepriklausomybės spąstus, Anna buvo priversta ieškoti išeities savarankiškai, būtent tuo metu pradėjo intensyviai mokytis pas geriausius psichologus. Įgijusį išsilavinimą Maskvoje Anna Iotko nusprendė mokslus pratęsti JAV. Jos mokytojas - pasaulinio lygio specialistas, vienas garsiausių šiuolaikinės psichoterapijos atstovų, Stanfordo universiteto profesorius, psihoterapeutas, kurio psichoterapinės novelės ir romanai tapo pasauliniais bestseleriais - Irvin D. Yalom.

Pasirodymo metu bus kalbama itin tiesmukai: bus aptariamos pačios opiausios, visas moteris jaudinančios temos, bus atskleidžiamos sėkmingų ir laimingų santykių paslaptys bei išvardintos klaidos, kurias daro 99% moterų. Galbūt, paskaitos metu patirsite lengvą šoką, sužinojusios, kaip dažnai klystame ir kaip paprasta tai pakeisti. Suprasite, kas yra meilė
sau, kaip jūsų seksualumas įtakoja jūsų gyvenimą, vyrus ir jus supantį pasaulį, kokia yra pinigų reikšmė santykiuose ir kaip pagaliau pašalinti visas kliūtis bei atverti kelią į sielos ramybę, aiškumą ir laisvę.

KAS? KUR? KADA?

PASKAITA - BESTSELERIS - “PMS“ - „PINIGAI. MEILĖ. SEKSAS.“  su sinchroniniu vertimu į lietuvių kalbą.

- Unikalus renginio formatas
- Laimingos moters formulė
- Aštriausios santykių temos
- Lyčių psichologijos paslaptys
- Rekomendacijos, kurios veikia

Data: BALANDŽIO 6 D.
Vieta: VILNIUS, VU TEATRO SALĖ
Pradžia: 18 val.
Trukmė: 3 val.
Bilietus galima įsigyti BILIETAI.LT 

 

Karšti pasiūlymai