Per Velykas įspūdingas elektroninės muzikos renginys jaunimui - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-03-29 16:12 Organizatorių nuotr.

Per Velykas įspūdingas elektroninės muzikos renginys jaunimui

Įspūdingo elektroninės muzikos renginiojau šį sekmadienį „Grand Velykos” organizatoriai nepamiršo ir jaunųjų šokių muzikos mylėtojų. JOVANI, IRONVYTAS, Danell Arma, Modessthe Sound ir kitus atlikėjus pasitiks klubinio muzikos mėgėjų būrys ir vienas iš svarbiausių sostinės simbolių – Tauro kalnas.

„Elektroninės muzikos sferoje Vilnius jau ilgą laiką neturėjo jokio renginio Velykų proga ar pavasario sutiktuvėms. Manome, kad to labai trūksta ir „Junior Velykos" puikiai užpildys šią nišą, o jauniesiems klubinėtojams taps gražia tradicija, kurios lauks dar labiau nei „Junior Halloween Carnival" renginio”, - sako vienas iš renginio organizatorių Vitalijus Litvinenko, taip pat organizuojantis ir kasmetinį didžiausią Helovino karnavalą Lietuvoje.

„Sound Traffik” komanda laikosi savo tradicijų nepamiršdami ir jaunųjų šokių muzikos mylėtojų (14 – 18 m.) bei jų tėvų. Jietaip pat laukiamišvęstišv. Velykasdrauge – nuo 14 val. ikivakaroprogramospradžios.

Pirma karta jaunimui net dvi muzikos erdvės, pluoštas atlikėjų, švaraus ir kokybiško garso bei šviesų šou, naujausi video efektai ir, žinoma, šventiška nuotaika – Velykos, kokių dar neturėjote.

Didžiausia renginio žvaigždė – DJ JOVANI (Radistai/Zip fm) - šokių muzikos ikona, radijo ir televizijos projektų vedėjas, šou verslo grandas ir Radistas. Savo profesonalią karjerą pradėjo 2007 metais. Kai dar Lauris Lee iš Ryralio pakvietė rezidentuoti Dusty Groove vakarėlių ciklą, kuriame grojamas klasikinis house’as. 2006 metais Jovani pradėjo dirbti radijo stotyje Zipfm. 2008 metais Jovani sukūrė muzikos laidą Jovani@club.

Kitos renginio žvaigždėsTHE CHAMELEONS (Švedija) – veikėjai iš kitos planetos. Daugiaunei 20 metų techno ir tech-house muzikinus stilius išpažįstantys atlikėjai visuomet puikuojasi įvairiausių radijo stočių ar tinklalaidžių bei „Mixcloud“ platformos pirmuosiuose grojaraščių 100-ukuose. Jie koncertuoja tokiose šalyse kaip Graikija, Olandija, Švedija, Jungtinė Karalystė. O šiuometu „The Chameleons“ ruošiasi savo pasirodymui „Grand Velykose“ Vilniuje – pagrindinėje scenoje. Taip pat techno atlikėjai ruošiasi turams po Meksiką, centrinę Ameriką, Japoniją, Ispaniją, Dubajų, Vokietiją ir Braziliją.

DANELL ARMA Danell Arma buvęs (Daniukelis).Tikriausiai apie šį Dj / prodiuserį,garsinantį savo kūriniais Lietuvą visame pasaulyje, nors jam neseniai sukako 18 metų, daugkalbėtinereikia. Danell Arma, atstovaujantis įrašų kompanijas Olandijos "Frequency" ir Šveicarijos „Sirup Music Entertainment". Taip pat šiais metais jis pasirašė kontraktą su pasauline įrašų milžine „Aei Group Ltd".

IRONVYTAS (Vytautas Medineckas) – hip hopo, repo, experimental muzikos atlikėjas iš Lietuvos.„IronVytą“ visą gyvenimą lydėjo repas ir dar sėdėdamas mokyklos suole jis svajojo įrašyti bent vieną dainą. Draugų paskatintas tai padarė ir daro iki šiol.

MODESSTHE SOUND - šokių, bei elektroninės muzikos rezidentas, leidybinės kompanijos "Meska Music" narys, tarptautinių konkursų finalistas, bei televizijos projektų didžėjus.

Trumpam prašmatnius vakarėlius ir klubinį gyvenimą buvo iškeitęs į milžiniško populiarumo susilaukusio "TV3" televizijos realybės šou "Iššūkis kaime" gyvenimą.

NEXUS BEAT Nexus Beat” didžėjus karjerą pradėjo 2010 metais.Šiuo metu mina įvairiausių klubų ir barų Lietuvoje slenksčius, rezidentauja viename uostamiesčio naktinių barų.Geras muzikos skonis šiamvaikinui įaugęs į kraują, o grojamas vibe'as privers pakilti ne vieną.

UTOPIUS groja klubuose,dažniausiai house'ą (tech house, deep house), bando su keliais bendraminčiais į Lietuvą "inešti" naują house'o atšaką - bass house'ą. Tai stiprus house'as, kurio žemieji dažniai užvaldo visą kūną ir norisi daryti tik vieną - "taškytis". Tai kitokia muzika – tačiau ji turi labia stiprią sielą.

Organizatoriai atkreipia dėmesį į menkiausias detales ir preciziškai rūpinasi švaraus bei kokybiško garso skambesiu renginio metu. Tad šventišką nuotaiką kurs ne tik geriausias muzikos užtaisas, bet ir šviesų šou ar naujausi vizualizacijų efektai. Taip pat šių Velykų dar ilgai pamiršti neleis eksponuojama unikalių paveikslų autorinė paroda. Renginyje išalkusius numalšins platus maisto ir gėrimų asortimentas, rinktis iš ko turės ir vegetarai bei veganai, taip pat bus ir zona blaiviesiems.

Klubinės muzikos fiestą organizuojanti „Sound Traffik“ komanda ištikimiems gerbėjams yra žinoma kaip didelio populiarumo sulaukiančio „Grand Halloween Carnival“ organizatorė. Išviso „Sound Traffik“ į Lietuvą jau yra pakvietusi daugiau nei 70 užsienio didžėjų, o ilgai neužmirštamuose renginiuose yra apsilankę per 25 tūkst. žmonių. Į renginius „Litexpo“ parodų rūmuose, „Compensa“ koncertų salėje bei Profsąjungų rūmuose pigiausi bilietai buvo išparduoti per pirmąją parą. Tad organizatoriai ragina įsigyti bilietus nepraleisti progos tapti įstabaus renginio dalimi.

Daugiau informacijos grandvelykos.lt ir juniorvelykos.lt Susitinkame jau Balandžio 1-ąją 22:00 Profsąjungų rūmuose (V.Mykolaičio-Putino 5) Tauro kalnas, Vilnius.

Pilna renginio programa: www.JUNIORVELYKOS.lt

JOVANI:

DANELL ARMA:

IRONVYTAS:

MODESSTHE SOUND:

UTOPIUS:

Su DAILYCARD kortele -25% nuolaida bilietams.

Dar neturi daugiausia nuolaidų Lietuvoje turinčios kortelės DAILY CARD? Įsigyk jau dabar!