Geltoname viešbučio gimtadienyje - ryškios garsenybės (fotogalerija) - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-09-29 08:54 Tautvydo Stuko nuotr.

Geltoname viešbučio gimtadienyje - ryškios garsenybės (fotogalerija)

Vėlų ketvirtadienio vakarą į vieno žinomiausių Vilniaus viešbučių „Comfort Hotel LT Rock‘n‘Roll” požeminę automobilių stovėjimo aikštelę rinkosi ryški publika – nuo įmonių vadovų iki rečiau viešumoje matomų žinomų žmonių. Itin neįprastoje, bet erdvioje vietoje minėtas jubiliejinis, penktasis viešbučio gimtadienis.

Požeminė automobilių aikštelė vienam vakarui virto tikrų tikriausia pramogų erdve, kur skambėjo ir uždeganti dainininkės Šorenos Džaniašvili, ir energinga grupės BIX atliekama muzika. Čia “įsitaisė” ir prabangių motociklų ekspozicija, gardėsių gamybos erdvė, poilsio zona.

Vakaro kulminaciją paskelbė įspūdingas fakyrų šou.                             

“Renkantis viešbutį man yra svarbus jo dizainas, SPA centras ir pusryčiai. Tai, kokioje lovoje miegosiu, man visai neaktualu”, - savo prioritetus vardino daug po pasaulį keliaujantis įmonių konsultantas Žilvinas Grigaitis.

Asmeninis moterų treneris Martas Kalendra visuomet atkreipia dėmesį į viešbučio vietą ir tai, ar ramioje vietoje jis įsikūręs. Svarbiu niuansu jis laiko kambario garso izoliaciją bei personalo darbą.

Kai M. Kaledros atostogos trunka iki savaitės, jis viešbutyje sporto klubo neieško.

“Poilsis yra poilsis. Viskam yra ribos, - sake asmeninis treneris, - Su Indre Stonkuviene “Comfort” viešbutyje Vilniuje esame filmavę vaizdo klipą, todėl žinau, jog jame treniruoklių salė puiki”.

Renginių vedėjas Dainius Martinaitis sakė vertinąs poilsį aukštos klasės viešbučiuose, bet mėgstąs ir netikėtumus.

“Kartais nakvynę užsisakau tiesiog kelionės metu. Keri vaizdai, galimybė tiesiog jaukiai pasėdėti terasoje”, - sake pašnekovas.

TV laidų vedėja Daiva Tamošiūnaitė didelį dėmesį skiria viešbučio švarai. Jai aktuali ne tiek lovos kokybė, bet minimalus apčiuopiamas komfortas.

“Vaizdas pro langą, dėl ko daugiaaukščiuose viešbučiuose renkuosi kambarį kuo aukščiau, maistas. SPA domiuosi tik tuomet, jei pasiriktoje vietoje užrunku ilgiau nei vieną naktį”, - sake D. Tamošiūnaitė.

Vienas įsimintiniausių jos lankytų viešbučių buvo Prancūzijoje. Jis buvo tarsi senovinio kaimelio dalis.

Dainininkė Donalda Meiželytė pasakojo daug keliaujanti po Lietuvą ir beveik visada apsistojanti viešbučiuose.

“Po vizito visada parašau atvirus komentarus. “Comfort” viešbutyje nesu nakvojusi, bet tai, kad būtent jis vienas pirmųjų buvo stoties rajono atgaivinimo pranašų, visada prisiminsiu. Na, ir maistas jame nerealus. Kartais ateinu papietauti”, - sakė D.Meiželytė.

Papuošalų kūrėjai Elvyrai Monginienei svarbi patogi viešbučio vieta ir prieš tai jame gyvenusiųjų atsiliepimai. Buvusi “gelbėtoja” Neringa Mažeikienė kreipia dėmesį į švarą.

“Švaros priemones dažai vežuosi savo, bet jei vonios kambaryje yra veido servetėlių… tai reiškia kokybę”, - patikino pašnekovė.

Verslininkei Rigondai Užpalevičienei svarbu, kad viešbučių žvaigždučių skaičius būtų realus.

“Maistas, aptarnavimas tikrai yra svarbu”, - sakė ji. 

„Comfort Hotel LT Rock‘n‘Roll” galima pavadinti kitos kartos viešbučiu – čia nėra patarnautojų prie durų, jus pasitinkantys darbuotojai nevilki baltų marškinių ir nesikreipia į Jus žodžiu „pone...“.

Šis viešbutis skirtas tiems, kuriems svarbu gera vieta, spartus internetas ir „protinga“ kaina. Jam neabejingi lieka ir tie, kurie ieško šiek tiek daugiau nei minkštos lovos ar karšto dušo. Už pakankamai patraukią kainą „Comfort Hotel LT Rock‘n‘Roll” svečiai kaskart tarsi leidžiasi į nuotykį. Viešbutis su jumis “bendrauja” ir kalba paprastose detalėse –  šmaikštūs raktų dėklai, priešgaisrinė evakuacijos instrukcija, laiptinė - visur rasite gero humoro, kuris privers nusišypsoti, simbolių. Viešbutis turi išskirtinę muzikinę tematiką tiek restorane „Time“, tiek kambariuose – ten laukia nuotraukos iš koncertų arba Algio Kriščiūno paveikslai su muzikos Ikonomis, tokiomis kaip Madonna ar Rolling Stones. Daugelio jų nepamatysite jokioje kitoje pasaulio vietoje.

“Comfort Hotel LT Rock‘n‘Roll Vilnius”, alsuojantis skandinaviška Nordic Choice  tinklo, kuriam priklauso, kultūra, yra skirtas šiuolaikiškam keliautojui. Šis viešbutis kartu su po penkerių metų besikeičiančiu prekės ženklo įvaizdžiu tobulina ir paprastas, bet keliaujant labai svarbias paslaugas – atsiranda savitarnos skalbykla. Taip pat svečiai gali savo laiką leisti registratūros zonoje, kuri  tarnauja ir kaip kavinė, o vakarais - kaip mažas baras, kuriame galima užsisakyti populiariausių pasaulyje kokteilių.

Prieš 5 metus viešbutis garsiai pranešė apie maištaujančią ryškiai rožinę aptarnavimo revoliuciją. Revoliucija, o galbūt ir evoliucija, nesikeičia- keičiasi spalva. Dabar geltona.

Su DAILY CARD nuolaidų kortele - 7% nuolaida apgyvendinimui, rezervuojant tiesiogiai per viešbutį. Nuolaidos nesumuojamos.

Dar neturi daugiausia nuolaidų Lietuvoje turinčios kortelės DAILY CARD? Įsigyk jau dabar!