Paaiškėjo būsimas bušido kovotojo Sergėjaus Maslobojevo priešininkas - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-01-12 10:30 Organizatorių nuotr.

Paaiškėjo būsimas bušido kovotojo Sergėjaus Maslobojevo priešininkas

Praūžus švenčių maratonui sportininkams bene greičiausiai reikia sugrįžti į realybę, kur laukia alinančios treniruotės, organizmo atstatymas ir pasiruošimai naujiems iššūkiams. Bušido kovotojų pagrindinis tikslas naujame sezone – sužibėti „BUSHIDO & KOK'45“ turnyre, kuris jau kovo 18 dieną sudrebins Vilniaus „Siemens“ areną, ir, žinoma, apsiginti čempionų titulus. Sergėjui Maslobojevui tai dažniausiai sekasi. Ir, atrodytų, lengvai. Bet kiek iš tiesų pastangų reikia įdėti, kad įrodytum, jog gali?

„Sportuoti pradėjau tik šį pirmadienį, nes praėjus dviems savaitėms po rudens KOK turnyro pastebėjome, kad man lūžęs šonkaulis. Teko iki naujų metų pamiršti sportus, o po jų iškęsti ir antibiotikų kursą – kamavo stiprus plaučių uždegimas”, – atviravo Kuvaldos pravarde gerausiai žinomas bušido kovotojas Sergėjus Maslobojevas.

– Gal kartais gerai tokios priverstinės atostogos?

– Ne visai… Auklėtinių apleisti negalėjau, todėl gyvenau įprastą gyvenimą: treniravau, dirbau, tik, kaip bebūtų gaila, pats nesportavau.

– Tai apsiėjai ir be triukšmingų švenčių?

– Tikrai taip! Tradiciškai su šeima grįžome į gimtąją Klaipėdą ir labai ramiai, jaukiai paminėjome gražiausias metų dienas artimiausių žmonių apsuptyje (šypsosi).

 

– Vos tau sugrįžus į treniruotes paaiškėjo, kad būsimas priešininkas pavasario turnyre Thomas Bridgewater, kaip sureagavai?

– Na, mano pirma reakcija gan įprasta – iškart paklausiau savo trenerio Andriaus Šipailos, ką jis mano. Sakė, kad priešininkas aštrus, bet įveikiamas, tai nusiraminau (juokiasi). Iš tiesų, pasitikiu Andriumi ir jo nuomone, todėl pats kol kas nesidomėjau. Didžiausias galvos skausmas dabar, kaip grįžti į formą.

 

„Siemens“ arenoje bus pirmoji kova po traumos?

– Tikiuosi, kad ne. Artimiausiuose planuose Baltijos muaythai čempionatas ir bandysime rasti kovų Kinijoje. Juk turiu nepriekaištingai pasiruošti visų laukiamam KOK!

Dar neturi daugiausia nuolaidų Lietuvoje turinčios kortelės DAILY CARD? Įsigyk jau dabar!