Paskelbta svarbi informacija dėl 2019-ųjų renginio "Klaipėda Motor BBQ" - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2019-02-28 10:46 kudos.lt nuotr.

Paskelbta svarbi informacija dėl 2019-ųjų renginio "Klaipėda Motor BBQ"

"Klaipėda Motor BBQ" – jau ketvirtus metus vykstantis išskirtinių transporto priemonių festivalis ir tampantis vienas didžiausių Lietuvoje tokio pobūdžio automobilių ir motociklų sulaukiantis renginys Lietuvoje. Šou, į kurį jau ne pirmus metus atvyksta dalyviai iš kaimyninių šalių, taip pat jų sulauks ir šįmet.

"Renginys jau antrus metus vyks kaimo ir turizmo sodyboje „Gribžė“, Klaipėdos rajone. Tai savo unikalumu stebinanti sodyba, gražūs senove dvelkentys pastatai, vandens pramogos, krepšinis, tinklinis, savo ukinalią sceną bei didelę erdvę turinti sodyba, kuri puikiausiai tinka mums – automanams", - sako rengėjai.

Šiemet festivalis talpins net 135 dalyvius, tarp kurių bus tiek „stance“, JDM, amerikietiškų ir kitų šalių įvairiausių akį traukiančių projektų, tiek motociklų, kurie savo vaizdu, garsu, o kartais net hidrauline važiuokle stebins žiūrovus. 

Kasmet vis naujovėmis atsinaujinantis šou praėjusiais metais turėjo 10 įvairių nominacijų, o šiemet net 14, iš kurių bus apdovanoti net 28 dalyviai.

Renginio organizatoriai AutoRenginiai.lt ruošia įsimintiną programą dalyviams ir renginio lankytojams. Dalyviai rinksis jau nuo penktadienio, o šeštadienio rytą pradės programą, su kuria išjudins kiekvieną.

Visą dieną bus galimybė pasimėgauti tiek vandens pramogomis, įvairiais žaidimais, rungtimis, išsikepti barbekiu tam skirtoje vietoje arba užkąsti įrengtose palapinėse. Renginyje ir planuoja pasirodyti “dB drag” varžybų dalyviai, kurie vėl sudrebins mūsų ausis.

Renginio vedėjas Gintautas Šutavičius kaip ir pernai panardins mus į pokalbius su dalyviais, suburs visus į vieną didelį ratą ir leis kiekvienam sužinoti daugiau, o ne tik iš išorės apžiūrėti atvykusius projektus.

O jau šeštadienio vakarą, temstant dalyviai bus apdovanoti mūsų rėmėjų pagamintais prizais, po to visų laukia koncertas bei dūzgės su didžėjumi.

Dalyvių registracija prasidės balandžio 1d.

Daugiau informacijos rasite čia bei čia.

 

Karšti pasiūlymai