E.Straleckaitės pirmagimės krikštynos: visos detalės apie šventę - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-01-05 11:50 Ritos Armonaitės-Slidžiauskienės nuotr.

E.Straleckaitės pirmagimės krikštynos: visos detalės apie šventę

Dukrelės Vakarės krikštynos – tikrai ypatinga šventė. Tuo neabejoja žinoma pora – profesionali šokėja Eglė Straleckaitė – Daugėlė ir jos vyras verslininkas Justinas Daugėla.

Iškilmėms, vykusioms Kauno Šv. Gertrūdos bažnyčioje, pora parinko įsimintiną datą – pirmąją Kalėdų dieną. Mažylės krikšto tėvais tapo Eglės brolis ir Justino sesuo. Vakarei parinktas Elenos krikšto vardas – jos proprosenelės garbei.

„Norėjome krikštynas surengti, kol dukrelė dar maža“, - pasakojo laimingi tėvai.

Žiema jiems – svarbus laikas. Įsimylėjėliai vienas kitam ištikimybės priesaiką tarė taip pat šalį kaustant šaltukui – 2017 – ųjų vasario 11 d.

Pora šventę, į kurią buvo pakviesta 30 artimiausių žmonių, rengė savo naujuose namuose. Kol kas juose Daugėlos dar nėra įsikūrę – trūksta daugybės dalykų. Tačiau tuščia erdvė puikiai tiko surengti jaukioms šeimos iškilmėms.

Loretos Kondratės nuotr.

E.Straleckaitė – Daugėlė šventės idėją sugalvojo pati. Jai žiemą labai norėjosi ryškumo ir gaivumo, todėl vienu pagrindiniu dekoracijų akcentu tapo citrinos.

„Jų teko nupirkti dešimtis kilogramų!“, - su šypsena pasakojo laiminga mama.

Žiemiškumo ir kalėdinių akcentų į šventines puošmenas įnešė floristas Modestas Vasiliauskas. Kėnis, pušis, amalas – tai, ką jis naudojo kurdamas aplinką papuošusias kompozicijas. Specialų rėmą virš desertinio stalo pagamino Birštone esančios krautuvėlės „AsMeniška“ floristė Kristina Kasikauskienė. Jis tapo ne tik išskirtine detale, bet ir savotiška foto sienele. Teminiais desertais pasirūpino „Bijola“. Taip pat prie šventės sumanymo realizavimo prisijungė dovanų idėjų įmonė „Fatija“. Vienam vakarui naujuose Daugėlų namuose buvo įsikūrusios ir žaismingumo aplinkai suteikusios vienetinės, rankų darbo porceliano lėlytės iš privačios kolekcijos.

„Krikštynų metu Vakarytė buvo rami ir tyli. O mes džiaugiamės ir mėgavomės kiekviena šventės akimirka“, - sakė E. Straleckaitė – Daugėlė.

Tiek jai, tiek visiems svečiams išskirtine staigmena tapo aktoriaus Evaldo Leskausko vizitas į šventės vietą. Persirengęs Kalėdų seneliu jis visus krikštynų dalyvius trumpam sugrąžino į vaikystę – žaidimai, eilėraščiai, saldainiai visiems priminė, jog jie pabūti kartu susirinko pirmąją svarbiausių metų švenčių dieną.