Drabužiai, su kuriais miegi - Tavo charakterio atspindys! - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-12-13 09:37 ELADY.lt nuotr.

Drabužiai, su kuriais miegi - Tavo charakterio atspindys!

Neįtikėtina, bet tai tiesa, jog drabužiai, kuriais apsirengę mes miegame, ar geriau renkamės miegoti be drabužių, gali neapsakomai daug apie mus ir mūsų charakterio savybes papasakoti. Jau pasidarė įdomu daugiau sužinoti apie save ar apie savo miego partnerę? Kartu pažvelkime pro rakto skylutę ir atrasime net 6 moters tipus, atsižvelgiant, kokį rūbą ji renkasi miegui:

1. Ilga pižama.

Jeigu Tavo pasirinkimas numeris vienas – be galo šilta ir praktiška pižama su kelnėmis  –  esi labai gera, švelni moteris, užjaučianti engiamuosius ir skubati kiekvienam į pagalbą. Tavo stiprybė - empatija, tai lemia, kodėl visi aplinkiniai Tave taip mėgsta, žavisi ir visada nori bendrauti ir susitikti. Ši empatiška moteris mėgsta kompaniją, keliones ir netikėtus susibūrimus. Tačiau neapsakomai gera ir užjaučianti širdis dažnai slepia "minkštą" charakterį ir ryžtingumo stoką. 

2. Ilgi patogūs naktiniai.

Jeigu dažniausiai renkiesi ilgus, itin patogius naktinius – esi romantiška, meniškos prigimties asmenybė. Tavo koziris - itin stipriai susiformavusi vertybių sistema ir svajotojos prigimtis. Aplinkiniai žavisi Tavo pomėgiu kurti, svajoti ir nuolat sugalvoti naujas, romantiškas išvykas ar neįtikėtinai emocionalius draugų pasisėdėjimus. Tai romantiška, daug skaitanti ir keliaujanti, jautrios širdies moteris, kartais aplinkiniam galinti pasirodyti lyg nužengusi iš praėjusio amžiaus.

3. Nėriniuoti naktiniai  ar pižama su šortukais.

Jei Tavo pasirinkimas miegui – nėriniai – esi ta fatališka moteris, kuria žavisi ne tik vyrai, bet ir kitos moterys. Esi dievybė, spinduliuojanti moteriškumu, grožiu ir pasitikėjimu savimi. Tu dievini komplimentus, mėgsti rodyti meilę ir švelnumą, dievini prabangius priėmimus ir vakarėlius, nes tai terpė,  kurioje gali parodyti savo grožį. Juk mėgsti, kai vyrai apie Tave galvoja ir žavisi, o kitos moterys žiūri, kaip į konkursentę, tačiau paslapčia trokšta būti tokia, kaip Tu.  Šios fatališkos moters stiprybė – grožis ir protas. Žinai, kad vyrai myli akimis, žinai, kada ir kiek vyrui reikia parodyti, kiek leisti ir kada mylėti. 

4. Vaikiška pižama.

Jeigu dažniausiai miegi su vaikiška pižama arba kita patogia pižama, išmarginta vaikiškais piešinukais – esi asmenybė, dievinanti namus ir jų jaukumą. Komfortiškiausia zona – namai, dėl to tiesiog paniškai bijai naujų iššūkių ar nesuplanuotų įvykių. Iki begalybės myli jaukumą, namų šilumą, Šeima ir vaikai – Tavo pasaulis ir ramybės uostas. Vyras – saugotojas, užtarėjas, tai siena, už kurios jautiesi ypač patogiai ir saugiai. Esi patikima, žodžio besilaikanti asmenybė, kuria pasitiki ne tik šeima, bet ir bendradarbiai, kaimynai ir visa kita aplinka.

5. Medvilninė pižama.

Jeigu dažniausiai renkiesi medvilninę, patogią pižamą – esi atvira, bendrauti mėgstanti asmenybė. Tavo stiprybė – komunikabilumas ir draugiškumas: su visais ir visada gali randi bendą kalbą, subegi įsijausti į kitų žmonių problemas ir, jas išklausius, pasiūlyti sprendimą. Aplinkiniai gerbia draugystę su Tavimi, o Tu nepraleidi progų patvirtinti, kad jūsų draugystė yra verta ir naudinga abiems pusėms.

6. Be drabužių.

Jeigu Tavo dažniausias pasirinkimas – miegoti nuogai – esi nenuspėjama, ekstravagantiška, bet tuo pačiu ir elegantiška moteris. Esi labai racionali ir stipri asmenybė. Tu nemėgsti flirtuoti ir negali pakęsti apkalbų, nes jose pati nedalyvauji. Vedmainystė ir dvilypiai santykiai taip pat ne Tau. Ką jau kalbėti apie intrigas, su kuriomis moteriškas kolektyvas tik ir gyvena. Jei gali, visada geriau renkiesi vyrišką kompaniją ir jų kolektyvą, nes ,Tavo nuomone, su vyrais yra gerokai paprasčiau.

Pabaigoje norime pasiūlyti nors trumpam kiekvienai moteriai pabandyti pabūti ta fatališka moterimi, kuria taip žavisi vyrai, kurioje slypi fantazija ir begalinis noras gyventi, džiaugtis ir patirti, ką nors naujo. Juk kiekvienas vyras svajoja, kad šalia jo moteris miegotų su nėriniuotais apatiniais arba malonaus, slidaus audinio naktinukais. Šventinę naktį siūlome pradėti su nėriniuotu chalatėliu, o užbaigti – nuogut nuogutėliai.

Gražių, jaukių švenčių!

ELADY.lt firminė parduotuvė Konstitucijos pr. 12, Vilnius.

www.elady.lt 

Facebook -> https://www.facebook.com/pg/differentwe/

Instagram -> @different_we

Su DAILY CARD kortele - 15% nuolaida prekėms. Internetinėje parduotuvėje nuolaida pritaikoma, suvedus pirmus 7 kortelės brūkšninio kodo skaitmenis nuolaidos kodo laukelyje. Nuolaidos nesumuojamos.

Dar neturi daugiausia nuolaidų Lietuvoje turinčios kortelės DAILY CARD? Įsigyk jau dabar!