Prabilo naujasis M.Katunskytės mylimasis Deividas: "Yra kaip yra" - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-06-06 12:30 Asmeninio archyvo nuotr.

Prabilo naujasis M.Katunskytės mylimasis Deividas: "Yra kaip yra"

Pramogų pasaulyje dėl meilės romanų ir skandalų pagarsėjusi, trečio vaikelio besilaukianti Monika Katunskytė (31) šiuo metu vengia žiniasklaidos dėmesio. Tačiau MIESTE.lt redakcijai pavyko susisiekti su naujuoju moters mylimuoju Deividu - vyrą plūsta įvairios emocijos.

Televizijos eteryje santykius su buvusiu mylimuoju Tomu Bagdonavičiumi besiaiškinusi M.Katunskytė laukiasi trečiąjį kartą. Neseniai nuo gero Tomo bičiulio Deivido Šerpensko pastojusi Monika vengia bet kokio kontakto su žiniasklaida. Vis dėlto, praeitą savaitę MIESTE.lt redakciją pasiekė šokiruojantis Tomo komentaras - vyras teigė, jog jį palikusi Monika, jau buvo nėsčia, tad tėvystės klausimas kelia daug įtarimų.

Monika Katunskytė su buvusiu mylimuoju Tomu (asmeninio archyvo nuotr.)

Pavykus susiekti su dabartiniu M.Katunskytės mylimuoju, vyras teigė, išgyvenantis tikrai nuostabų periodą. "Dievulis taip sugalvojo - šiuos kelis mėnesius esame labai laimingi" , - pasakojo Deividas. Romano pradžios klausimu Deividas nekalbus: "Nereikia čia dabar apie tai šnekėti. Nenoriu nervuoti nei Monikos, nei nervuotis pats. Yra kaip yra, bus kaip bus. Gal po kiek laiko ir atskleisime daugiau detalių."

M.Katunskytė ir naujasis mylimasis Deividas