Už dešimt metų trukusį juoką – aktorių gėlės žiūrovams - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2018-10-27 21:21 DOMINO teatro nuotr.

Už dešimt metų trukusį juoką – aktorių gėlės žiūrovams

Teatro sceną išaugęs profesionalaus komedijos teatro „Domino“ spektaklis „Striptizo ereliai“ Vilniuje pasirodymą rengia koncertų salėje „Compensa“, į kurią susirinko daugybė žiūrovų. Tai unikalus atvejis dešimties metų jubiliejų mininčio spektaklio istorijoje, tačiau tik taip pavyko nenuvilti į šventinį pasirodymą norėjusių patekti spektaklio gerbėjų!

Šįkart „Striptizo ereliai“ žiūrovus pasitiko ne scenoje, o dar prie įėjimo, dailiosios lyties atstovėms asmeniškai įteikdami po rožę ir padėkodami už dešimt metų trukusį juoką, dėmesį bei aplodismentus. Dešimtmečio turo pasirodymuose sausakimšos žiūrovų salės jau braškėjo ir Kaune, Šiauliuose, Ukmergėje bei Palangoje, į suplanuotus turo pasirodymus kituose miestuose likę paskutiniai bilietai.

„Per šį dešimtmetį buvo visko! Ir kuriozų, ir nuostabos, ir kūrybinių džiaugsmų,“ – juokiasi „Domino“ teatro aktorius Eimutis Kvoščiauskas, „Striptizo ereliuose“ vaidinantis žiūrovų mylimą Albertą. – „Šis spektaklis Lietuvoje pastatytas dar neseniai įsikūrus “Domino” teatrui – tai buvo naujas, drąsus žingsnis įkurti vien tik komedijos teatrą, taip teatro dramą mylinčioje Lietuvoje. Tiesą pasakius, truputį nerimavome, kaip žiūrovai priims populiariajai vakarietiškai kultūrai priskiriamą teatro žanrą, kaip reaguos į aštrų pavadinimą „Striptizo ereliai“... Tačiau apie tokius gražius dešimt metų, kokius turėjome su šiuo spektakliu, net pasvajoti nedrįsome. O dabar svajojam ir dar apie dešimt!”

 

Ženklu „N-16“ žymima komedija „Striptizo ereliai“, kurios premjera vyko Vilniuje 2008 m. spalio 1-ąją, jau spėjo užsiauginti naują gerbėjų kartą – tuometiniai penkiolikmečiai, dabar jau 25-30 m. žiūrovai, atranda „Striptizo erelius“ kaip naują komediją „Domino“ teatro repertuare. „O smagiausia, kad šių žiūrovų atsiliepimai apie „Striptizo erelius“ nė kiek nenusileidžia tai euforijai, kurią sukėlėme prieš dešimt metų parodydami, kad teatro scena skirta ne tik dramai, bet ir juokui, džiaugsmui – komedijai,“ – sako aktorius E. Kvoščiauskas. 

Per dešimtmetį „Striptizo ereliai“ apkeliavo daugiau negu 50 Lietuvos miestų, lankėsi Londone ir Dubline, šią komediją pamatė daugiau negu 170 000 žiūrovų.  Dešimtmečio pasirodymo nepraleido ir komedijos gerbėjai Asta Stašaitytė, Daiva Tamošiūnaitė – Budrė, Danguolė Stachura, Diana Vapsvė, Eglė Grėbliauskaitė - Tursienė, Gritė Maruškevičiūtė, Laura Vagonė, Viktorija Siegel, Elvyra Monginienė. 

Apie „Domino“ teatrą: tai pirmasis profesionalus komedijos teatras Lietuvoje, veiklą pradėjęs 2007 m. kovo mėnesį ir šiuo metu vienijantis didžiulę teatralų bendruomenę: apie 80 profesionalių, puikiai žinomų ir atpažįstamų aktorių, bei gausią tarptautinę režisierių komandą.Teatras, kuriame niekada nebūna dramos, savo žiūrovams siūlo 30 spektaklių repertuarą, kurį sudaro garsiausios tarptautinį pripažinimą pelniusios pasaulio komedijos.

 

Karšti pasiūlymai