Sveikatos problemas išgyvenusi interneto sensacija: vardan kilnaus tikslo prašo paramos - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-01-09 10:09 ASMENINIO ARCHYVO nuotr.

Sveikatos problemas išgyvenusi interneto sensacija: vardan kilnaus tikslo prašo paramos

Interneto sensacija, mylinti visatos saulelė Lina Ananda susisiekusi su MIESTE.lt redakcija pasidalijo savo naujausių nuotraukų albumu, o paklausus jos kur buvo dingusi, papasakojo apie neseniai patirtus išgyvenimus.

Lina Ananda lietuviams pažįstama iš televizijos laidų ir interneto. Keistomis nuotraukomis jau kurį laiką socialinėje erdvėje besidalijanti moteris teigia, kad ji nėra iš šios žemės. Lina Ananda - baltoji ragana iš kosmoso. Kiek šiuose žodžiuose tiesos dar niekas neišsiaiškino, tačiau Lina turi gerbėjų ir ja tikinčių sekėjų. Tai įrodo jų siunčiamos dainos, palaikymo žodžiai, auksiniai žiedai.

ASMENINIO ARCHYVO nuotr.

Pasak moters, ji prieš du mėnesius išgyveno labai sunkų laikotarpį. "Pirmą kartą atsidūriau ligoninėje. Prieš tai ten nesu lankiusis. Man operavo ūminį apendicitą. Negana to, po operacijos likusi žaizda ilgai negijo, pūliavo",- skundėsi mylinti visatos saulelė.

Tačiau šiandiena Lina Ananda džiaugiasi išgyvenusi ir sako, kad sveikatos problemos ją tik dar labiau sutvirtino.

"Štai greitu laiku per LNK, pradės rodyti laidą aiškiaregiu iš Ukrainos, as jį labai gerai žinau. Tai Maksimas Gordejevas. Pokalbių laida vadinsis "Anapus nežinomybės", - pasakojo Lin MIESTE.lt ir prašė pasidalyti šia žinia su skaitytojais.

Baltoji ragana taip pat prisipažino, kad būtą žmonių, kurie bandė ją įžeisti, su "purvais sumaišyti". Stipri moteris nepasidavė, visiems niekšams prisiekė, kad juos paauklės. Širdyje atleis, bet... Paauklės. 

Apie savo naujausias fotografijas Mylinti visatos saulelė atviravo: "Nesvarbu, kad žiema... Albumą, kuriame pavasaris ir vasara, pristatau tik dabar, tiesiog aš taip norėjau.Būtent žiemą, kad žmonėms sušildytų širdeles."

Taip pat moteris prašo visų pagalbos, nes svajoja išleisti savo eilių knygelę. Gaila, tačiau tam ji šiuo metu neturi lėšų. Lina Ananda visų nuoširdžiai klausia, ar jie prisidėtų?

Apklausa: Ar padėtumėte Linai išleisti jos poezijos knygelę?