Atlikėjui Algirdui Radzevičiui vietoj koncerto – 40-mečio staigmena - mieste.lt

Tapk MIESTE.lt fanu Facebook'e

×
2017-10-20 17:32 Dominykos Ambrozevičiūtės nuotr.

Atlikėjui Algirdui Radzevičiui vietoj koncerto – 40-mečio staigmena

Kiek daugiau nei prieš mėnesį savo 40-ties metų jubiliejų atšventęs grupės „Patruliai“ atlikėjas Algirdas Radzevičius dar dabar negali atsigauti nuo staigmenos, kurią jam jubiliejaus proga slapta surengė žmona Milisandra ir brolis Vytautas.

Atvykęs į numatytą koncerto vietą, A. Radzevičius išvydo ne nepažįstamų klausytojų ratą, o būrį pačių artimiausių žmonių.

„Visą gyvenimą galvojau, kad jau ką ką, bet mane apgauti nėra jokių galimybių... Bet pasirodo, kad kai į visą procesą yra pajungtos didžiulės pajėgos, įskaitant gimines ir kolegas, tai viskas yra įmanoma (juokiasi). Beveik dar prieš mėnesį gavau nuo vadybos žinių, kad yra koncertas privačioje šventėje, o mūsų pasirodymas yra staigmena. Į sceną turėjome lipti tik atvykus, be jokio garso patikrinimo. Dar pakeliui sustojau nupirkti gėlių jubilijatei... Atvažiavau į sodybą, nepastebimai veda mus į salę, pas mane vienoje rankoje kūrinių eiga, kitoje – gėlės. Pradarau duris, o ten... Visi mano artimiausi žmonės dainuoja gimtadienio dainą. Žinokit, dabar net tiksliai negaliu atsiminti, kaip kas vyko, nes emocijos buvo užėmusios viršų. Paskui tik permasčius pokalbius su visais apėmė ir juokas, ir džiaugsmas, kaip visi vieningai ruošėsi šitai staigmenai...“, - pasakoja atlikėjas.

A.Radzevičius juokiasi, kad dar kartą pasitvirtino tai, jog netikėti dalykai yra patys geriausi, todėl šventė truko dvi paras, o jos pasėkmės visomis prasmėmis jaučiamos ir dabar.